Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Cargo Messenger – odczytuj wiadomości nawet po wylogowaniu z giełdy

messenger3

Istotne informacje dotyczące zlecenia, nowe zgłoszenia w związku z ofertą czy też zapytania o parametry ładunku lub transportu? Nie ma mowy, że ważne komunikaty Ci umkną! Nowy Cargo Messenger pozwala na odczytywanie wiadomości od użytkowników Cargo.PL nawet po tym, jak wylogujemy się z giełdy i zajmiemy się innymi obowiązkami.

W biznesie liczy się czas reakcji. Zbyt długie oczekiwanie na odpowiedź może spowodować, że ktoś inny dostanie zlecenie, na którym nam zależy lub będziemy mieli problem ze znalezieniem przewoźnika „na już”. Cargo Messenger pozwala na odczytywanie komunikatów i wiadomości od naszych potencjalnych użytkowników nawet po wylogowaniu się z giełdy czy zamknięciu przeglądarki – wystarczy, że będziemy mieli włączony komputer.

Cargo Messenger – prosta instalacja

Aby zainstalować program, wystarczy kliknąć w link dostępny na stronie głównej www.cargo.pl lub przejść do TEJ dedykowanej podstrony oraz wybrać wersję dopasowaną do oprogramowania komputera. Instalacja jest bardzo prosta – wymaga od nas tylko i wyłącznie podania danych logowania do giełdy (adres e-mail oraz hasło) – i zajmuje mniej niż minutę.

Cargo Messenger – sprawdzone funkcjonalności

Wersja desktopowa komunikatora – oprócz możliwości otrzymywania i odpowiadania na wiadomości od użytkowników giełdy Cargo.PL – niemal niczym nie różni się od tej, z której korzystamy na co dzień w przeglądarce.

U góry komunikatora, po jego lewej stronie, widzimy trzy ikonki-zakładki. W pierwszej znajdziemy wszystkich użytkowników, z którymi prowadziliśmy już rozmowy oraz archiwum tychże rozmów, w drugiej zapytania dotyczące ofert, z kolei w trzeciej – ulubione kontakty. Jeśli chcemy wyszukać użytkownika (nawet takiego, z którym wcześniej nie korespondowaliśmy), kliknijmy w lupkę i wpiszmy jego imię i nazwisko bądź nazwę firmy.

Cargo Messenger pokazuje status wysłanej wiadomości, tzn. podpowiada nam, czy jej adresat ją odczytał. Jeśli bardzo zależy nam na szybkim i bezpośrednim kontakcie, za pomocą komunikatora możemy wysłać wiadomość również na Skype, WhatsApp czy SMS-em.

Przydatną funkcjonalnością są również szablony komunikatów, frazy, które pomogą nam w szybkim sformułowaniu wiadomości, a także możliwość załączania plików.

Co więcej, nasza korespondencja prowadzona za pośrednictwem Cargo Messenger nie ma terminu ważności, co znaczy, że nie usuwa się po upływie danego czasu, np. 30 dni.

how-messenger-works

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

bus-ustawa-o-delegowaniu

Krótkoterminowe polisy OC to fałszywa oszczędność

O blisko 20 procent spadła w ostatnim kwartale liczba krótkoterminowych polis komunikacyjnego OC sprzedanych przez ubezpieczycieli – wynika z najnowszej analizy Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego* . To efekt wdrożenia przez większość towarzystw wewnętrznych kontroli uszczelniających sprzedaż 30-dniowych polis.

2018-12-15
0
niezabezpieczony-ladunek

Z ciężarówki spadł ładunek – tuż przed inny pojazd!

Prawidłowe wykonanie załadunku i jego zabezpieczenie stanowi podstawę bezpiecznego transportu. Przekonał się o tym kierowca ciężarówki, który spowodował zagrożenie na drodze. Z jego samochodu nagle część ładunku spadła wprost pod koła jadącego za ciężarówką innego auta, zmuszając jego kierowcę, który niczego się nie spodziewał, do nagłego, niebezpiecznego hamowania. Całą sytuację zarejestrował nieoznakowany radiowóz policjantów ruchu drogowego, a na kierowcę ciężarówki został nałożony mandat karny.

2018-12-14
0
policja-oswiecim

Kierowca ciężarówki bez uprawnień i prawem jazdy straconym dawno temu

Parę dni temu policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali kierowcę ciężarówki, który posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Miał za to na swoim koncie już dwa zakazy kierowania. Z kolei prawo jazdy kategorii B mężczyzna stracił trzy lata temu, jeszcze jako młody kierowca.

2018-12-13
0