Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Cargo Messenger – odczytuj wiadomości nawet po wylogowaniu z giełdy

messenger3

Istotne informacje dotyczące zlecenia, nowe zgłoszenia w związku z ofertą czy też zapytania o parametry ładunku lub transportu? Nie ma mowy, że ważne komunikaty Ci umkną! Nowy Cargo Messenger pozwala na odczytywanie wiadomości od użytkowników Cargo.PL nawet po tym, jak wylogujemy się z giełdy i zajmiemy się innymi obowiązkami.

W biznesie liczy się czas reakcji. Zbyt długie oczekiwanie na odpowiedź może spowodować, że ktoś inny dostanie zlecenie, na którym nam zależy lub będziemy mieli problem ze znalezieniem przewoźnika „na już”. Cargo Messenger pozwala na odczytywanie komunikatów i wiadomości od naszych potencjalnych użytkowników nawet po wylogowaniu się z giełdy czy zamknięciu przeglądarki – wystarczy, że będziemy mieli włączony komputer.

Cargo Messenger – prosta instalacja

Aby zainstalować program, wystarczy kliknąć w link dostępny na stronie głównej www.cargo.pl lub przejść do TEJ dedykowanej podstrony oraz wybrać wersję dopasowaną do oprogramowania komputera. Instalacja jest bardzo prosta – wymaga od nas tylko i wyłącznie podania danych logowania do giełdy (adres e-mail oraz hasło) – i zajmuje mniej niż minutę.

Cargo Messenger – sprawdzone funkcjonalności

Wersja desktopowa komunikatora – oprócz możliwości otrzymywania i odpowiadania na wiadomości od użytkowników giełdy Cargo.PL – niemal niczym nie różni się od tej, z której korzystamy na co dzień w przeglądarce.

U góry komunikatora, po jego lewej stronie, widzimy trzy ikonki-zakładki. W pierwszej znajdziemy wszystkich użytkowników, z którymi prowadziliśmy już rozmowy oraz archiwum tychże rozmów, w drugiej zapytania dotyczące ofert, z kolei w trzeciej – ulubione kontakty. Jeśli chcemy wyszukać użytkownika (nawet takiego, z którym wcześniej nie korespondowaliśmy), kliknijmy w lupkę i wpiszmy jego imię i nazwisko bądź nazwę firmy.

Cargo Messenger pokazuje status wysłanej wiadomości, tzn. podpowiada nam, czy jej adresat ją odczytał. Jeśli bardzo zależy nam na szybkim i bezpośrednim kontakcie, za pomocą komunikatora możemy wysłać wiadomość również na Skype, WhatsApp czy SMS-em.

Przydatną funkcjonalnością są również szablony komunikatów, frazy, które pomogą nam w szybkim sformułowaniu wiadomości, a także możliwość załączania plików.

Co więcej, nasza korespondencja prowadzona za pośrednictwem Cargo Messenger nie ma terminu ważności, co znaczy, że nie usuwa się po upływie danego czasu, np. 30 dni.

how-messenger-works

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

1860x1050-volvo-concept-truck-newsintro

UE chce bardziej ekologicznych ciężarówek – Volvo Trucks deklaruje przyspieszenie prac

18 lutego Unia Europejska zadecydowała o regulowaniu emisji CO2 przez samochody ciężarowe. Volvo Trucks chce przyspieszyć rozwój w tym obszarze i kontynuuje inwestycje w rozwiązania transportowe przyjazne dla klimatu. Producent zdaje sobie jednak sprawę, że aby pobudzić popyt na pojazdy o niskiej emisji CO2, konieczne jest podjęcie dodatkowych działań.

2019-02-22
0
grecja01

Niefrasobliwy kierowca z Grecji i litania naruszeń

Grecki kierowca dopuścił się całej listy naruszeń! Podstawowym z nich była jazda na karcie drugiego kierowcy – przewoźnika. Nie pomogło to, że kontrolę przeprowadzono w Walentynki, święto miłości.

2019-02-22
0