Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Giełda Cargo.PL

1_1

Giełda przyznaje certyfikaty swoim użytkownikom! Certyfikat Cargo.PL już wkrótce w Polsce

Złoto, srebro czy brąz? Każdy z nas marzy o wyróżnieniu, które potwierdzi, że jesteśmy najlepsi, wręcz bezkonkurencyjni w tym, czym się zajmujemy. Nie inaczej jest w branży TSL. Aby nagradzać najbardziej pracowitych użytkowników giełdy, Cargo.PL niedługo wprowadzi system certyfikatów dla menadżerów firm. Certyfikat Cargo.PL będzie dowodem jakości i rzetelności. Rozwiązanie z powodzeniem wdrożono już w litewskim oddziale, Cargo.LT. 

       2019-04-08
messenger3

Cargo Messenger – odczytuj wiadomości nawet po wylogowaniu z giełdy

Istotne informacje dotyczące zlecenia, nowe zgłoszenia w związku z ofertą czy też zapytania o parametry ładunku lub transportu? Nie ma mowy, że ważne komunikaty Ci umkną! Nowy Cargo Messenger pozwala na odczytywanie wiadomości od użytkowników Cargo.PL nawet po tym, jak wylogujemy się z giełdy i zajmiemy się innymi obowiązkami.

       2018-12-04
komunikator

Nowy komunikator Cargo.PL – zdobywaj zlecenia jeszcze szybciej!

Podpowiada najpopularniejsze zwroty i przydatne sformułowania. Pozwala na przesyłanie plików, a w jego archiwum nic nie ginie. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu bez problemu ustalimy szczegóły dotyczące oferty czy atrakcyjnego zlecenia. Nowy komunikator Cargo.PL sprawi, że rozmowy z kontrahentami przestaną być obowiązkiem, a staną się przyjemnością.

       2018-08-06
LIPIEC-2018

Top 10, czyli 10 najaktywniejszych firm na Cargo.PL w lipcu 2018

Jak się okazuje, niektóre firmy znakomicie radzą sobie w trakcie sezonu urlopowego, nie poddając się też przedłużającym się upałom. O wakacyjnej bezczynności czy letnim leniuchowaniu nie ma mowy – użytkownicy Cargo.PL zaskakują wzorową aktywnością, co widać w świetnych statystykach.

       2018-08-01
pb-3

Cargo.PL na Politechnice – szkolenia dla studentów z giełdy ładunków i transportu

Polscy absolwenci nie mają niezbędnego doświadczenia, dzięki któremu mogliby zapewnić sobie dobry start na rynku pracy. To niestety reguła niezależna od specyfiki czy kierunku studiów, dotycząca także branży TSL. Giełda ładunków i transportu Cargo.PL postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom studentów i wyposażyć ich w pakiet niezbędnej wiedzy oraz pewne umiejętności praktyczne dotyczące obsługi platformy.

       2018-05-09
transportex-1

Znakomita okazja do spotkania – podsumowanie targów TRANSPORTEX

Targi TRANSPORTEX stanowiły doskonałą okazję do interesujących spotkań oraz zdobycia wartościowej wiedzy z dziedzin związanych z TSL. Przedstawiciele giełdy ładunków i transportu Cargo.PL chętnie dzielili się swoim doświadczeniem, przedstawiali najważniejsze funkcjonalności systemu oraz przeprowadzali szybkie szkolenia z obsługi giełdy.

       2018-05-08
exposilesia-3

Już jutro targi dla branży TSL – TRANSPORTEX. Cargo.PL będzie szkolić z obsługi giełdy

Wymiana pomysłów, nawiązywanie cennych relacji biznesowych, rozmowy z ekspertami, właścicielami firm i inwestorami! Pod koniec kwietnia na południu Polski spotkają się największe przedsiębiorstwa z branży transportu i logistyki. Startują największe w tej części Polski Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX. Takie wydarzenie nie może obyć się bez uczestnictwa giełdy ładunków i transportu Cargo.PL.

       2018-04-16
top10-logo

Doskonały 2017 rok na giełdzie Cargo.PL. Jakie firmy były najbardziej aktywne?

Rok 2017 można nazwać przełomowym dla polskiego transportu oraz całej branży TSL. Mimo zmieniających się przepisów, nakładanych obowiązków, nowych regulacji i obostrzeń polskie firmy przewozowe, spedycyjne i logistyczne rozwijają się wyjątkowo prężnie, niezmiennie umacniając krajową gospodarkę.

       2018-02-09
DSCF9596

Czym zaskoczyło nas Cargo.PL podczas Targów TransPoland?

Dziesiątki rozmów z przedstawicielami firm transportowych i spedycyjnych, z przewoźnikami i producentami, szkolenia z systemu Cargo.PL oraz zapoznanie – aktualnych oraz potencjalnych – użytkowników z jego najważniejszymi funkcjonalnościami. V Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie stanowiły znakomitą okazję, aby poznać swoich klientów i zasięgnąć opinii z pierwszej ręki.

       2017-11-13
2017-11-08 09.59.49

Szkolimy z giełdy Cargo.PL w realu! Odwiedź nasze stoisko

Przez trzy dni będziemy dzielić się swoją wiedzą i służyć wsparciem dla producentów, przewoźników i spedytorów; szkolić z giełdy i zapoznawać użytkowników z jej możliwościami i funkcjonalnościami. Zapraszamy na stanowisko D7 na V Międzynarodowych Targach TransPoland Translogistica w Warszawie.

       2017-11-08
1 / 512345