Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Giełda Cargo.PL

kontrole-w-firmie-transport

Jak egzekwować należności w transporcie?

Faktura wysłana klientowi nadal nie została opłacona? Pamiętaj, że na drogę sądową możesz wejść dopiero, kiedy zawiodą inne metody egzekwowania płatności. Przeczytaj, jak egzekwować należności w transporcie – w 4 prostych krokach.

       2020-09-04
Szyba_magnes_29.06.2020_Nr2

Wybita i zasłonięta workiem przednia szyba, a kierująca z magnesem

Wybita i zasłonięta workiem szyba przednia była powodem kontroli ciągnika siodłowego, zatrzymanego przez patrol z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Konieczna była również interwencja policji. Kierująca ciężarówką korzystała z magnesu. Kobieta rejestrowała odpoczynek zamiast jazdy, co też powodowało zatrzymanie drogomierza pojazdu.

       2020-07-02
gieldy-transportowe

Giełdy transportowe odbijają się po pandemii wraz z transportem. W czym mogą pomóc w Twojej firmie

Według ekspertów rynek transakcji doraźnych, czyli tak zwany spot, stanowi 15 proc. całego sektora transportu towarów[1]. Z kolei dane statystyczne wskazują, że z elektronicznych giełd transportowych korzysta na co dzień 90 proc.[2] przedsiębiorstw przewozowych w Europie. Europejski rynek transportowy wart 500 mld dolarów[3] opiera się na zleceniach doraźnych m.in. po to, by ograniczać puste przebiegi. A te szacuje się na co trzeci przejazd w Polsce i co czwarty w UE.[4] giełdy transportowe

       2020-06-23
ladunki-morskie-lotnicze

Ładunki morskie i lotnicze – nowość na Cargo.PL

Ładunki morskie i lotnicze – to nowe kategorie, które właśnie pojawiły się na Cargo.PL. Oznacza to, że producenci czy dystrybutorzy mają jeszcze większy wybór, jeśli chodzi o formę transportu swoich towarów! 

       2019-12-19
20LaT.jpg

Giełda Cargo.LT świętuje swoje 20 urodziny. Poznaj jej historię!

A wydaje się, że to było wczoraj! Wiosną 1999 r. wystartował prosty projekt, który szybko stał się niezastąpiony w codziennym funkcjonowaniu firm transportowych i spedycyjnych. Cargo.LT, czyli giełda-matka naszej rodzimej platformy Cargo.PL, świętuje swoje 20 urodziny.

       2019-05-22
mapy-nowe-funkcje-cargo

Planuj trasy i obliczaj koszty transportu bezpośrednio na giełdzie. Nowość od Cargo.PL!

Zdobywanie zleceń na przewozy ładunków z możliwością zaplanowania trasy od A do Z? Do tego uwzględnienie zakazów, ograniczeń, utrudnień na drogach, a nawet czasu pracy kierowcy? I „przy okazji” obliczanie kosztów przejazdów? Giełda ładunków i transportu Cargo.PL udoskonaliła zakładkę Mapy i rozbudowała ją o funkcjonalność planowania i kalkulacji tras. Jest przejrzyście, intuicyjnie, szybko i dokładnie.

       2019-05-20
1_1

Giełda przyznaje certyfikaty swoim użytkownikom! Certyfikat Cargo.PL już wkrótce w Polsce

Złoto, srebro czy brąz? Każdy z nas marzy o wyróżnieniu, które potwierdzi, że jesteśmy najlepsi, wręcz bezkonkurencyjni w tym, czym się zajmujemy. Nie inaczej jest w branży TSL. Aby nagradzać najbardziej pracowitych użytkowników giełdy, Cargo.PL niedługo wprowadzi system certyfikatów dla menadżerów firm. Certyfikat Cargo.PL będzie dowodem jakości i rzetelności. Rozwiązanie z powodzeniem wdrożono już w litewskim oddziale, Cargo.LT. 

       2019-04-08
messenger3

Cargo Messenger – odczytuj wiadomości nawet po wylogowaniu z giełdy

Istotne informacje dotyczące zlecenia, nowe zgłoszenia w związku z ofertą czy też zapytania o parametry ładunku lub transportu? Nie ma mowy, że ważne komunikaty Ci umkną! Nowy Cargo Messenger pozwala na odczytywanie wiadomości od użytkowników Cargo.PL nawet po tym, jak wylogujemy się z giełdy i zajmiemy się innymi obowiązkami.

       2018-12-04
komunikator

Nowy komunikator Cargo.PL – zdobywaj zlecenia jeszcze szybciej!

Podpowiada najpopularniejsze zwroty i przydatne sformułowania. Pozwala na przesyłanie plików, a w jego archiwum nic nie ginie. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu bez problemu ustalimy szczegóły dotyczące oferty czy atrakcyjnego zlecenia. Nowy komunikator Cargo.PL sprawi, że rozmowy z kontrahentami przestaną być obowiązkiem, a staną się przyjemnością.

       2018-08-06
1 / 612345...»