Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Giełda Cargo.PL

jak-zatrudnic-kierowce-z-ukrainy

Tak powinno się weryfikować użytkowników na giełdzie!

Branża skarży się na słabą weryfikację firm na giełdach transportowych. Zdaniem użytkowników dostęp do systemów często przyznawany jest przedsiębiorcom, za którymi ciągnie się długa lista roszczeń i długów! Tymczasem Cargo.PL jeszcze bardziej usprawnia proces weryfikacji i uruchamia kolejną funkcjonalność.

       2020-10-13
kontrole-w-firmie-transport

Jak egzekwować należności w transporcie?

Faktura wysłana klientowi nadal nie została opłacona? Pamiętaj, że na drogę sądową możesz wejść dopiero, kiedy zawiodą inne metody egzekwowania płatności. Przeczytaj, jak egzekwować należności w transporcie – w 4 prostych krokach.

       2020-09-04
gieldy-transportowe

Giełdy transportowe odbijają się po pandemii wraz z transportem. W czym mogą pomóc w Twojej firmie

Według ekspertów rynek transakcji doraźnych, czyli tak zwany spot, stanowi 15 proc. całego sektora transportu towarów[1]. Z kolei dane statystyczne wskazują, że z elektronicznych giełd transportowych korzysta na co dzień 90 proc.[2] przedsiębiorstw przewozowych w Europie. Europejski rynek transportowy wart 500 mld dolarów[3] opiera się na zleceniach doraźnych m.in. po to, by ograniczać puste przebiegi. A te szacuje się na co trzeci przejazd w Polsce i co czwarty w UE.[4] giełdy transportowe

       2020-06-23
ladunki-morskie-lotnicze

Ładunki morskie i lotnicze – nowość na Cargo.PL

Ładunki morskie i lotnicze – to nowe kategorie, które właśnie pojawiły się na Cargo.PL. Oznacza to, że producenci czy dystrybutorzy mają jeszcze większy wybór, jeśli chodzi o formę transportu swoich towarów! 

       2019-12-19
20LaT.jpg

Giełda Cargo.LT świętuje swoje 20 urodziny. Poznaj jej historię!

A wydaje się, że to było wczoraj! Wiosną 1999 r. wystartował prosty projekt, który szybko stał się niezastąpiony w codziennym funkcjonowaniu firm transportowych i spedycyjnych. Cargo.LT, czyli giełda-matka naszej rodzimej platformy Cargo.PL, świętuje swoje 20 urodziny.

       2019-05-22
mapy-nowe-funkcje-cargo

Planuj trasy i obliczaj koszty transportu bezpośrednio na giełdzie. Nowość od Cargo.PL!

Zdobywanie zleceń na przewozy ładunków z możliwością zaplanowania trasy od A do Z? Do tego uwzględnienie zakazów, ograniczeń, utrudnień na drogach, a nawet czasu pracy kierowcy? I „przy okazji” obliczanie kosztów przejazdów? Giełda ładunków i transportu Cargo.PL udoskonaliła zakładkę Mapy i rozbudowała ją o funkcjonalność planowania i kalkulacji tras. Jest przejrzyście, intuicyjnie, szybko i dokładnie.

       2019-05-20
1_1

Giełda przyznaje certyfikaty swoim użytkownikom! Certyfikat Cargo.PL już wkrótce w Polsce

Złoto, srebro czy brąz? Każdy z nas marzy o wyróżnieniu, które potwierdzi, że jesteśmy najlepsi, wręcz bezkonkurencyjni w tym, czym się zajmujemy. Nie inaczej jest w branży TSL. Aby nagradzać najbardziej pracowitych użytkowników giełdy, Cargo.PL niedługo wprowadzi system certyfikatów dla menadżerów firm. Certyfikat Cargo.PL będzie dowodem jakości i rzetelności. Rozwiązanie z powodzeniem wdrożono już w litewskim oddziale, Cargo.LT. 

       2019-04-08
messenger3

Cargo Messenger – odczytuj wiadomości nawet po wylogowaniu z giełdy

Istotne informacje dotyczące zlecenia, nowe zgłoszenia w związku z ofertą czy też zapytania o parametry ładunku lub transportu? Nie ma mowy, że ważne komunikaty Ci umkną! Nowy Cargo Messenger pozwala na odczytywanie wiadomości od użytkowników Cargo.PL nawet po tym, jak wylogujemy się z giełdy i zajmiemy się innymi obowiązkami.

       2018-12-04
komunikator

Nowy komunikator Cargo.PL – zdobywaj zlecenia jeszcze szybciej!

Podpowiada najpopularniejsze zwroty i przydatne sformułowania. Pozwala na przesyłanie plików, a w jego archiwum nic nie ginie. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu bez problemu ustalimy szczegóły dotyczące oferty czy atrakcyjnego zlecenia. Nowy komunikator Cargo.PL sprawi, że rozmowy z kontrahentami przestaną być obowiązkiem, a staną się przyjemnością.

       2018-08-06
1 / 612345...»