Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Giełda Cargo.PL

exposilesia-3

W przyszłym tygodniu targi dla branży TSL – TRANSPORTEX. Cargo.PL będzie szkolić z obsługi giełdy

Wymiana pomysłów, nawiązywanie cennych relacji biznesowych, rozmowy z ekspertami, właścicielami firm i inwestorami! Pod koniec kwietnia na południu Polski spotkają się największe przedsiębiorstwa z branży transportu i logistyki. Startują największe w tej części Polski Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX. Takie wydarzenie nie może obyć się bez uczestnictwa giełdy ładunków i transportu Cargo.PL.

       2018-04-16
top10-logo

Doskonały 2017 rok na giełdzie Cargo.PL. Jakie firmy były najbardziej aktywne?

Rok 2017 można nazwać przełomowym dla polskiego transportu oraz całej branży TSL. Mimo zmieniających się przepisów, nakładanych obowiązków, nowych regulacji i obostrzeń polskie firmy przewozowe, spedycyjne i logistyczne rozwijają się wyjątkowo prężnie, niezmiennie umacniając krajową gospodarkę.

       2018-02-09
DSCF9596

Czym zaskoczyło nas Cargo.PL podczas Targów TransPoland?

Dziesiątki rozmów z przedstawicielami firm transportowych i spedycyjnych, z przewoźnikami i producentami, szkolenia z systemu Cargo.PL oraz zapoznanie – aktualnych oraz potencjalnych – użytkowników z jego najważniejszymi funkcjonalnościami. V Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie stanowiły znakomitą okazję, aby poznać swoich klientów i zasięgnąć opinii z pierwszej ręki.

       2017-11-13
2017-11-08 09.59.49

Szkolimy z giełdy Cargo.PL w realu! Odwiedź nasze stoisko

Przez trzy dni będziemy dzielić się swoją wiedzą i służyć wsparciem dla producentów, przewoźników i spedytorów; szkolić z giełdy i zapoznawać użytkowników z jej możliwościami i funkcjonalnościami. Zapraszamy na stanowisko D7 na V Międzynarodowych Targach TransPoland Translogistica w Warszawie.

       2017-11-08
cargo-trans-poland

Nowinki ze świata TSL w jednym miejscu! Cargo.PL zaprasza na Targi TransPoland

Zastanawiasz się, jak najłatwiej i najbezpieczniej przewieźć towar? A może zależy Ci na stałych zleceniach ładunków dla swojego transportu? Szukasz rozwiązania, które pozwoli na szybkie zamieszczanie ofert na giełdzie, bez konieczności oddelegowania do tego zadania pracowników? Nie może zabraknąć Cię na V Targach TransPoland Translogistica!

       2017-10-23
rozwiazania-it

Jak rozwiązania IT usprawniają pracę firm transportowych i spedycyjnych?

Za kilka lat żadne z przedsiębiorstw logistycznych, transportowych czy spedycyjnych nie będzie w stanie funkcjonować bez wewnętrznych informatycznych systemów, oprogramowań spedycyjnych czy CRM-mów. Już teraz staje się to niemal niemożliwe! Do grona niezbędnych rozwiązań dołączają giełdy ładunków i transportu oraz specjalne oprogramowania umożliwiające automatyczne publikowanie ofert.

       2017-05-23
1

Ważne narzędzie pracy – opinie użytkowników o Cargo.PL

Do grona użytkowników giełdy ładunków i transportu Cargo.PL dołączają zarówno kilkuosobowe firmy, przewoźnicy z niewielką flotą pojazdów, mali producenci, jak i rynkowi giganci. Wśród głównych atutów systemu wymieniają intuicyjność obsługi, dodatkowe możliwości, np. pomoc w windykacji długu czy bezpłatną konsultację z prawnikiem, jak i łatwość w dotarciu do kontrahentów z danych części Europy.

       2017-05-18
1 / 512345