Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Nowy komunikator Cargo.PL – zdobywaj zlecenia jeszcze szybciej!

komunikator

Podpowiada najpopularniejsze zwroty i przydatne sformułowania. Pozwala na przesyłanie plików, a w jego archiwum nic nie ginie. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu bez problemu ustalimy szczegóły dotyczące oferty czy atrakcyjnego zlecenia. Nowy komunikator Cargo.PL sprawi, że rozmowy z kontrahentami przestaną być obowiązkiem, a staną się przyjemnością.

Twój osobisty tłumacz

Jednym z największych atutów nowego komunikatora Cargo.PL są gotowe szablony z podpowiedziami zapytań i odpowiedzi. Są one tak sformułowane i przygotowane, aby bezbłędnie pomagały w ustalaniu szczegółów zlecenia. Nasz rozmówca przesłaną przez nas wypowiedź odczyta w swoim ojczystym języku. Dla przełamania lodów nie żałujmy sympatycznych emotikonek!

Komunikatorze, otwórz się!

Komunikator to nowy, integralny element strony Cargo.PL. Aby rozwinąć go ze strony głównej lub z którejś z podstron, wystarczy kliknąć na pomarańczową strzałkę w prawym, górnym rogu witryny, a po skończeniu rozmowy – zwinąć okienko jednym kliknięciem.

U góry komunikatora widzimy cztery ikonki-zakładki. W pierwszej zakładce znajdziemy wszystkich użytkowników, z którymi mieliśmy już kontakt oraz przeprowadzone z nimi rozmowy. W drugiej zapytania dotyczące ofert. Co więcej, każda konwersacja jest tu uzupełniona o symbole, dzięki którym szybko przypomnimy sobie, czego dotyczyła (jakich kierunku oraz jakiego rodzaju oferty – ładunków czy transportu). Trzecia zakładka to ulubione kontakty, czwarta zaś – lupka, w której możemy wyszukać dowolnego użytkownika giełdy po imieniu i nazwisku.

Szybkie zapytanie dotyczące oferty

Komunikator Cargo.PL jest ściśle zintegrowany z podstroną służącą wyszukiwaniu ofert ładunków i transportu. Jeśli znajdziemy się w tym miejscu na stronie, okienko komunikatora rozwinie się automatycznie. Dzięki temu możemy zadać zapytanie czy skontaktować się z danym użytkownikiem, kiedy tylko znajdziemy interesującą nas operację transportową lub potencjalne zlecenie. Komunikator podpowiada nam kontrahenta odpowiedzialnego za ofertę ładunku lub przewozu.

Przeróżne drogi komunikacji

Nowy komunikator Cargo.PL pokazuje status wysłanej wiadomości – podpowiada, czy została ona odczytana oraz kiedy nasz rozmówca ostatnio był online. Co więcej, komunikator pozwala również na komunikację za pośrednictwem Windows Messenger, Skype, WhatsApp oraz wymianę SMS-ów!

Wiadomości bez „terminu ważności”

Dużym atutem komunikatora jest rozbudowane archiwum. Nasze wiadomości i wymienione komunikaty nie usuwają się automatycznie – zamiast tego są przechowywane w „chmurze”, dzięki czemu mamy możliwość wglądu w archiwalną korespondencję. To ogromne udogodnienie dla użytkowników! Pamiętajmy, że ustalenia pisemne stanowią zawarcie umowy. W razie problemów z kontrahentem czy koniecznością wszczęcia postępowania windykacyjnego taka korespondencja może stanowić dowód w sprawie i przemówić na naszą korzyść.

*

Aktualnie komunikator Cargo.PL jest zintegrowany ze stroną internetową. Pod koniec roku wprowadzona zostanie wersja na komputer. Po zainstalowaniu programu wiadomości od użytkowników Cargo.PL będą do nas docierały nawet po wylogowaniu z giełdy.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

245104594_2935851109959993_1411399817438034755_n

Polska znosi kary za niepłacenie e-TOLL

Polska tymczasowo znosi kary za niepłacenie e-TOLL. Jak informuje Ministerstwo Finansów RP i operator systemu e-TOLL, 30 września 2021 r. rozpoczął się okres przejściowy przeniesienia elektronicznego systemu płatności za opłaty za przejazd na płatnych drogach w Polsce viaTOLL do nowego elektronicznego zakończenie systemu płatności e-TOLL. Od 1 października system e-TOLL jest jedynym systemem, za pomocą którego można dokonywać płatności elektronicznych. Od tego dnia nie działają również urządzenia viaBOX i viaAUTO.Konto w systemie viaTOLL musi zostać usunięte.Według Ministerstwa Finansów RP, w początkowym okresie po odłączeniu viaTOLL, za naruszenia korzystania z systemu e-TOLL będą stosowane nie kary, ale ostrzeżenia. Każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie.

2021-10-12
0
220300993_2878300922381679_1943562348840315047_n

UE zaostrza politykę emisyjną

UE zaostrza politykę emisyjną14 lipca Komisja Europejska przyjęła pakiet propozycji pod nazwą Fit for 55 w celu dostosowania unijnej polityki klimatycznej, energetycznej, użytkowania gruntów, transportu i podatków do redukcji emisji CO2 o co najmniej 55% do 2030 r. (w porównaniu z 1990 r.).Trzej wiodący producenci samochodów ciężarowych, Daimler Truck, Traton Group i Volvo Group, podpisali niewiążącą umowę, która ustanowi sieć ogólnodostępnych, wysokowydajnych stacji ładowania pojazdów ciężkich w całej Europie.

2021-07-23
0
198475766_2849985951879843_7181789932523661835_n

FRANCJA. NOWE WARUNKI PRZYJAZDU

8 i 9 czerwca 2021 r. zostały opublikowane dwa dekrety wprowadzające nowe przepisy zdrowotne obowiązujące we Francji, które wejdą w życie 9 czerwca.W przypadku transportu drogowego, lokale gastronomiczne będą otwarte dla zawodowych kierowców transportu drogowego też w godzinach policyjnych (od 23:00 do 6:00).Wymagania dla pojazdów wjeżdżających do Francji: Transport drogowy przyjeżdżający ze strefy zielonej:Nie ma obowiązku badania ani kwarantanny, ale konieczne jest potwierdzenie, że jesteś zdrowy i nie miałeś kontaktu z pacjentami; Pojazdy przybywające z pomarańczowej strefy:Obowiązek badania (z wyłączeniem UK), obowiązek wypełnienia deklaracji o ewentualnych objawach lub kontaktach, brak obowiązku pozostania przewoźników z Wielkiej Brytanii w kwarantannie, co musi być potwierdzone w wytycznych na granicach zewnętrznych (inne kraje) Transport drogowy przybywający ze strefy czerwonej:Obowiązek robienia testów, obowiązek wypełnienia deklaracji o ewentualnych objawach lub kontaktach, obowiązek pozostania w kwarantannie (klauzula do potwierdzenia w wytycznych granic zewnętrznych, które są aktualnie aktualizowane dla innych krajów) W przypadku przejazdu na Korsykę nie są wymagane żadne testy. W przypadku naziemnego transportu pasażerskiego firmy transportowe nie muszą sprawdzać dokumentów potwierdzających posiadanych przez pasażerów przed wejściem na pokład. Dekret ogranicza ten obowiązek do transportu morskiego i lotniczego.

2021-06-13
0
185183561_2828910677320704_9173655083377867007_n

Drogi wybrane przez nawigatora

Drogi wybrane przez nawigatora

Czasami, ale to się zdarza – nawigator nie prowadzi, a zmyla – i wtedy trafiasz całkowicie w niewłaściwe miejsce.

Kierowcy żartują: “Lenka zawiodła”, wspominając kobiecy głos, który jest w nawigacji.

2021-05-13
0
niemcy (2)

NOWE ZASADY POBYTU W NIEMCZECH

NOWE ZASADY POBYTU W NIEMCZECH

Od 24 kwietnia 2021 r. ograniczenia dotyczące COVID-19 w Niemczech zostały uzgodnione na szczeblu federalnym. Nowe zasady dotyczą wszystkich regionów i miast w Niemczech, w których wskaźnik infekcji w ciągu 7 dni przekracza 100.

2021-04-29
0