Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Nowy komunikator Cargo.PL – zdobywaj zlecenia jeszcze szybciej!

komunikator

Podpowiada najpopularniejsze zwroty i przydatne sformułowania. Pozwala na przesyłanie plików, a w jego archiwum nic nie ginie. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu bez problemu ustalimy szczegóły dotyczące oferty czy atrakcyjnego zlecenia. Nowy komunikator Cargo.PL sprawi, że rozmowy z kontrahentami przestaną być obowiązkiem, a staną się przyjemnością.

Twój osobisty tłumacz

Jednym z największych atutów nowego komunikatora Cargo.PL są gotowe szablony z podpowiedziami zapytań i odpowiedzi. Są one tak sformułowane i przygotowane, aby bezbłędnie pomagały w ustalaniu szczegółów zlecenia. Nasz rozmówca przesłaną przez nas wypowiedź odczyta w swoim ojczystym języku. Dla przełamania lodów nie żałujmy sympatycznych emotikonek!

Komunikatorze, otwórz się!

Komunikator to nowy, integralny element strony Cargo.PL. Aby rozwinąć go ze strony głównej lub z którejś z podstron, wystarczy kliknąć na pomarańczową strzałkę w prawym, górnym rogu witryny, a po skończeniu rozmowy – zwinąć okienko jednym kliknięciem.

U góry komunikatora widzimy cztery ikonki-zakładki. W pierwszej zakładce znajdziemy wszystkich użytkowników, z którymi mieliśmy już kontakt oraz przeprowadzone z nimi rozmowy. W drugiej zapytania dotyczące ofert. Co więcej, każda konwersacja jest tu uzupełniona o symbole, dzięki którym szybko przypomnimy sobie, czego dotyczyła (jakich kierunku oraz jakiego rodzaju oferty – ładunków czy transportu). Trzecia zakładka to ulubione kontakty, czwarta zaś – lupka, w której możemy wyszukać dowolnego użytkownika giełdy po imieniu i nazwisku.

Szybkie zapytanie dotyczące oferty

Komunikator Cargo.PL jest ściśle zintegrowany z podstroną służącą wyszukiwaniu ofert ładunków i transportu. Jeśli znajdziemy się w tym miejscu na stronie, okienko komunikatora rozwinie się automatycznie. Dzięki temu możemy zadać zapytanie czy skontaktować się z danym użytkownikiem, kiedy tylko znajdziemy interesującą nas operację transportową lub potencjalne zlecenie. Komunikator podpowiada nam kontrahenta odpowiedzialnego za ofertę ładunku lub przewozu.

Przeróżne drogi komunikacji

Nowy komunikator Cargo.PL pokazuje status wysłanej wiadomości – podpowiada, czy została ona odczytana oraz kiedy nasz rozmówca ostatnio był online. Co więcej, komunikator pozwala również na komunikację za pośrednictwem Windows Messenger, Skype, WhatsApp oraz wymianę SMS-ów!

Wiadomości bez „terminu ważności”

Dużym atutem komunikatora jest rozbudowane archiwum. Nasze wiadomości i wymienione komunikaty nie usuwają się automatycznie – zamiast tego są przechowywane w „chmurze”, dzięki czemu mamy możliwość wglądu w archiwalną korespondencję. To ogromne udogodnienie dla użytkowników! Pamiętajmy, że ustalenia pisemne stanowią zawarcie umowy. W razie problemów z kontrahentem czy koniecznością wszczęcia postępowania windykacyjnego taka korespondencja może stanowić dowód w sprawie i przemówić na naszą korzyść.

*

Aktualnie komunikator Cargo.PL jest zintegrowany ze stroną internetową. Pod koniec roku wprowadzona zostanie wersja na komputer. Po zainstalowaniu programu wiadomości od użytkowników Cargo.PL będą do nas docierały nawet po wylogowaniu z giełdy.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

termin_zgłoszenia_liczby_zatrudnionych_kierowców

Upływa termin zgłoszenia liczby zatrudnionych kierowców

Biuro ds. Transportu Miedzynarodowego informuje, ze zgodnie z trescia art. 7a ust. 8 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz.U. z 2022 r. poz 2201) po uzyskaniu zezwolenia na wykonywanie zawodu prewożnika drogowego przedsiębiorca przedkłada corocznie organowi, o którym

2024-03-04
0
cargonews_m2cargo

Nowy projekt Cargo.LT – M2Cargo.EU

Zespół Cargo.LT ma przyjemność przedstawić nowy projekt M2Cargo.EU – usługę, która pomoże Ci znaleźć magazyn logistyczny.

2024-02-26
0