Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Nowy projekt Cargo.LT – M2Cargo.EU

cargonews_m2cargo

Zespół Cargo.LT ma przyjemność przedstawić nowy projekt M2Cargo.EU – usługę, która pomoże Ci znaleźć magazyn logistyczny.

Zauważyliśmy, że na forum Cargo.LT logistycy często pytają o kontakty do magazynów do przechowywania, przeładunku lub obsługi ładunków. Na początku próbowaliśmy postawić się w sytuacji logistyka i znaleźć odpowiedni magazyn za pomocą wyszukiwarki internetowej. Wydawało się, że nie będzie z tym problemów, ale jak się okazało, strony internetowe magazynów są bardzo mało informacyjne (brak opisu usług, powierzchni, cen, godzin pracy itp.), a często są po prostu przestarzałe i nieaktualizowane. Czasami trudno jest nawet znaleźć kontakty.

 

M2cargo.EU rozwiązuje ten problem. Zebraliśmy i przetworzyliśmy informacje o tysiącach magazynów w UE i stworzyliśmy jedną bazę danych z wygodnymi filtrami wyszukiwania i szybkim dostępem do kontaktów.


ware1pl

Określ żądaną lokalizację lub wybierz kategorię magazynu, a zobaczysz mapę z odpowiednimi magazynami.

Każdy magazyn posiada kartę z kontaktami i opisem usług. Nie możemy zagwarantować 100% dokładności i aktualności informacji (nie było łatwo zebrać niezbędne dane o magazynie – magazynierzy, jak zwykle, są zawsze zajęci lub sami nie mają wszystkich informacji).


ware3pl

Aby uzyskać kontakty, należy przejść kontrolę antybotową.

 

Klikając w link “Pokaż kontakty” należy wpisać swój numer telefonu komórkowego, na który przyjdzie kod potwierdzający, po wpisaniu którego system wyświetli kontakty magazynowe.

 

Zdając sobie sprawę, że niemożliwe jest zebranie wszystkich istniejących magazynów, stworzyliśmy funkcję dodawania magazynu. Jeśli Twoja firma posiada magazyn – kliknij przycisk “Dodaj magazyn” i określ wymagane parametry (jeśli masz jakiekolwiek trudności – chętnie Ci pomożemy, zadzwoń do nas pod numer +48 732 083 262 lub napisz na czacie na stronie – w tym celu kliknij pomarańczowy przycisk “Zadaj pytanie” na dole strony).

ware4pl

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

termin_zgłoszenia_liczby_zatrudnionych_kierowców

Upływa termin zgłoszenia liczby zatrudnionych kierowców

Biuro ds. Transportu Miedzynarodowego informuje, ze zgodnie z trescia art. 7a ust. 8 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz.U. z 2022 r. poz 2201) po uzyskaniu zezwolenia na wykonywanie zawodu prewożnika drogowego przedsiębiorca przedkłada corocznie organowi, o którym

2024-03-04
0
245104594_2935851109959993_1411399817438034755_n

Polska znosi kary za niepłacenie e-TOLL

Polska tymczasowo znosi kary za niepłacenie e-TOLL. Jak informuje Ministerstwo Finansów RP i operator systemu e-TOLL, 30 września 2021 r. rozpoczął się okres przejściowy przeniesienia elektronicznego systemu płatności za opłaty za przejazd na płatnych drogach w Polsce viaTOLL do nowego elektronicznego zakończenie systemu płatności e-TOLL. Od 1 października system e-TOLL jest jedynym systemem, za pomocą którego można dokonywać płatności elektronicznych. Od tego dnia nie działają również urządzenia viaBOX i viaAUTO.Konto w systemie viaTOLL musi zostać usunięte.Według Ministerstwa Finansów RP, w początkowym okresie po odłączeniu viaTOLL, za naruszenia korzystania z systemu e-TOLL będą stosowane nie kary, ale ostrzeżenia. Każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie.

2021-10-12
0