Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

O CargoNEWS

CargoNEWS to analityczno-informacyjny portal poświęcony tematyce transportu. Informacje głównie o transporcie drogowym, analizy rynku, opinie, prognozy ekspertów, komentarze specjalistów z różnych dziedzin oraz spostrzeżenia przedsiębiorców, kierowców, producentów – transport dotyczy bowiem wielu, często zupełnie odmiennych dziedzin i branż. Newsy dotyczące państw bałtyckich, ale i całej Europy, Rosji oraz krajów WNP.

CargoNEWS stanowi jednocześnie projekt partnerski giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Cargo.PL to 30 tys. nowych ofert dziennie, ponad 73 tys. użytkowników oraz najświeższe wiadomości z rynku. Pośredniczy przy przewozie ładunków w całej Europie i Azji, szczególnie w krajach bałtyckich – opierając się na partnerstwie z litewską giełdą Cargo.LT, a także w Europie Południowej i Zachodniej – wskutek nawiązania współpracy z giełdą Teleroute.

***

Nasz zespół jest otwarty na współpracę i ciekawy (transportowego) świata.

***

Bez pisemnej zgody CargoNEWS zabronione jest kopiowanie oraz publikowanie w serwisach internetowych i prasie drukowanej treści zamieszczonych na portalu oraz rozpowszechnianie materiałów CargoNEWS. Po uzgodnieniu warunków współpracy należy wskazać CargoNEWS jako źródło informacji.