Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Wydarzenia

transportex

Kolejna edycja Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX już we wrześniu

Jesień przyjdzie szybciej niż mogłoby się wydawać! 9 i 10 września 2020 roku, w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX. Wydarzeniu towarzyszył będzie Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX.

       2020-05-19
73.-1024x621

Targi transportowe przeniesione na wrzesień

Z uwagi na aktualną sytuację związaną z koronawirusem wiele wydarzeń masowych, w tym targi i konferencje transportowe, jest odwoływanych. Organizatorzy Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX – wydarzenia, które objęliśmy swoim patronatem jako Cargonews.PL oraz Cargo.PL – również zdecydowali się przenieść event na inny termin. 

       2020-03-11
73.

Targi Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX coraz bliżej

Już 22 i 23 kwietnia 2020 roku, w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX. Wydarzeniu towarzyszył będzie Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX.

       2020-02-24
grzegorz-wisniewski

Tak było na Targach TRANSPORTEX

Targi Transportu i Spedycji już za nami. To jedno z nielicznych tak wartościowych spotkań branżowych utrzymanych w formule B2B oraz świetna szansa na poznanie się i rozpoczęcie współpracy przez właścicieli firm transportowych, przewoźników, spedytorów oraz menedżerów transportu drogowego. 

       2019-04-25
najdrozszy-parking-w-polsce

Zbliżają się bezpłatne Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX

Branżowe targi to doskonała okazja do przedstawienia swojej oferty i pochwalenia się osiągnięciami, idealny moment do pozyskania nowych kontaktów biznesowych, a także zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań oraz wymiany wiedzy i doświadczeń z fachowcami z branży. Nie inaczej jest w przypadku Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX. Odbędą się już 16-17 kwietnia w sosnowieckim Expo Silesia. 

       2019-04-12
TransLogistica_targi_402

Rekordowa VI edycja targów TransLogistica Poland już za nami!

VI edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie – największego spotkania branży TSL w tej części Europy – odbyła się pod znakiem rekordów. W targach udział wzięło aż 242 wystawców oraz 7 030 uczestników z 58 państw, z czego aż 24% stanowili tzw. „załadowcy” (właściciele ładunków) z przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i handlowych.

       2018-11-28
mikolaj-w-aucie

Konwój Mikołajów: kierowcy ciężarówek jadą i pomagają

Owszem, najpopularniejszym środkiem transportu Mikołajów są sanie. Na co dzień jednak jeżdżą ciężarówkami! 8 grudnia kierowcy ciężarówek zamienią się w świętych Mikołajów i pojadą w konwoju. Oczywiście w szczytnym celu.

       2018-11-21
albert-elw

Targi TransLogistica Poland w pełni!

Targi TransLogistica Poland w pełni! Rozmowy biznesowe, nowe znajomości oraz odświeżanie starych – to wydarzenie, w którym nie może zabraknąć żadnego małego i dużego przewoźnika, menadżera, spedytorów, a także przedstawicieli firm producenckich.

       2018-11-06
1 / 41234