Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Wydarzenia

grzegorz-wisniewski

Tak było na Targach TRANSPORTEX

Targi Transportu i Spedycji już za nami. To jedno z nielicznych tak wartościowych spotkań branżowych utrzymanych w formule B2B oraz świetna szansa na poznanie się i rozpoczęcie współpracy przez właścicieli firm transportowych, przewoźników, spedytorów oraz menedżerów transportu drogowego. 

       2019-04-25
najdrozszy-parking-w-polsce

Zbliżają się bezpłatne Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX

Branżowe targi to doskonała okazja do przedstawienia swojej oferty i pochwalenia się osiągnięciami, idealny moment do pozyskania nowych kontaktów biznesowych, a także zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań oraz wymiany wiedzy i doświadczeń z fachowcami z branży. Nie inaczej jest w przypadku Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX. Odbędą się już 16-17 kwietnia w sosnowieckim Expo Silesia. 

       2019-04-12
TransLogistica_targi_402

Rekordowa VI edycja targów TransLogistica Poland już za nami!

VI edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie – największego spotkania branży TSL w tej części Europy – odbyła się pod znakiem rekordów. W targach udział wzięło aż 242 wystawców oraz 7 030 uczestników z 58 państw, z czego aż 24% stanowili tzw. „załadowcy” (właściciele ładunków) z przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i handlowych.

       2018-11-28
mikolaj-w-aucie

Konwój Mikołajów: kierowcy ciężarówek jadą i pomagają

Owszem, najpopularniejszym środkiem transportu Mikołajów są sanie. Na co dzień jednak jeżdżą ciężarówkami! 8 grudnia kierowcy ciężarówek zamienią się w świętych Mikołajów i pojadą w konwoju. Oczywiście w szczytnym celu.

       2018-11-21
albert-elw

Targi TransLogistica Poland w pełni!

Targi TransLogistica Poland w pełni! Rozmowy biznesowe, nowe znajomości oraz odświeżanie starych – to wydarzenie, w którym nie może zabraknąć żadnego małego i dużego przewoźnika, menadżera, spedytorów, a także przedstawicieli firm producenckich.

       2018-11-06
viapass-300x200

Zgłoś swoją firmę do Plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL”!

Trwa rejestracja ankiet i przyjmowanie zgłoszeń do ogólnopolskiego Plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL’2018”. To już 4. edycja jedynego konkursu w Polsce, który dedykowany jest wyłącznie pracodawcom z branży Transport – Spedycja – Logistyka.

       2018-10-04
TP_241

Branża TSL spotyka się w Warszawie już po raz szósty – VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland w listopadzie!

Szóste targi TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL. W poprzedniej edycji targów udział wzięło 190 wystawców oraz około 6000 profesjonalistów z 34 państw. Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie firm i rozwój targów, organizatorzy spodziewają się w tym roku rekordowej edycji.

       2018-07-18
1 / 41234