Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Targi transportowe przeniesione na wrzesień

73.-1024x621

Z uwagi na aktualną sytuację związaną z koronawirusem wiele wydarzeń masowych, w tym targi i konferencje transportowe, jest odwoływanych. Organizatorzy Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX - wydarzenia, które objęliśmy swoim patronatem jako Cargonews.PL oraz Cargo.PL – również zdecydowali się przenieść event na inny termin. 

Więcej w oficjalnym komunikacie: 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz obecnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi organizowania imprez Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia uprzejmie informuje, iż po konsultacji z branżą oraz wystawcami wprowadzony zostaną nowe terminy wydarzeń. Zmiany terminów dotyczą wydarzeń, których organizatorem jest Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX oraz Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA i odbywające się wraz z nimi salony zostają przeniesione na 9-10 września 2020r.

Trudna decyzja o przeniesieniu terminów imprez targowych została podjęta w trosce o zdrowie gości targów. Organizatorzy dołożą wszelkich starań aby targi zaplanowane w nowych terminach były udane dla wszystkich uczestników imprezy.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

termin_zgłoszenia_liczby_zatrudnionych_kierowców

Upływa termin zgłoszenia liczby zatrudnionych kierowców

Biuro ds. Transportu Miedzynarodowego informuje, ze zgodnie z trescia art. 7a ust. 8 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz.U. z 2022 r. poz 2201) po uzyskaniu zezwolenia na wykonywanie zawodu prewożnika drogowego przedsiębiorca przedkłada corocznie organowi, o którym

2024-03-04
0
cargonews_m2cargo

Nowy projekt Cargo.LT – M2Cargo.EU

Zespół Cargo.LT ma przyjemność przedstawić nowy projekt M2Cargo.EU – usługę, która pomoże Ci znaleźć magazyn logistyczny.

2024-02-26
0