Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Tak było na Targach TRANSPORTEX

grzegorz-wisniewski

Targi Transportu i Spedycji już za nami. To jedno z nielicznych tak wartościowych spotkań branżowych utrzymanych w formule B2B oraz świetna szansa na poznanie się i rozpoczęcie współpracy przez właścicieli firm transportowych, przewoźników, spedytorów oraz menedżerów transportu drogowego. 

TRANSPORTEX to nie tylko targi jako takie, ale również szereg dodatkowych eventów. Jednym z nich była Konferencja “Zmiany w Transporcie – 2019″ zorganizowana we współpracy z Kancelarią Transportową KOBEN. Podczas konferencji można było poznać aktualne zmiany w prawie transportowym dotyczące transportu drogowego w szerokim tego słowa znaczeniu oraz podyskutować z uczestnikami i prelegentami. Na nurtujące pytania odpowiadały m.in. służby kontrolne. Przy stoiskach eksperckich czekali specjaliści, praktycy którzy pomogali w problematycznych kwestiach związanych z transportem drogowym i prowadzeniem firmy transportowej czy spedycyjnej.

W drugim dniu odbyła się Konferencja Polskiej Unii Transportu, na której zostały poruszone tematy najnowszych przepisów i związanych z nimi zagrożeń dla kierowców oraz właścicieli i zarządzających firmami transportowymi. W konferencji swoje wystąpienie miał partner giełdy ładunków i transportu Cargo.PL, Grzegorz Wiśniewski – założyciel City Brokers Investment Kancelaria Brokerska. Odpowiadał na pytanie, czy EKUZ naprawdę chroni firmę za granicą.

Konferencji towarzyszyła strefa bezpośrednich korzyści dla przedsiębiorców zorganizowana dzięki współpracy z Polską Unią Transportu.

Równolegle z Targami TRANSPORTEX odbyły się Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA, Targi Transportu Turystycznego SilesiaCOACHEXPO oraz Salon Wyposażenia Warsztatów MotoSerwis Expo.

91.

26.

94.

Więcej informacji na stronie: www.tslexpo.pl

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

termin_zgłoszenia_liczby_zatrudnionych_kierowców

Upływa termin zgłoszenia liczby zatrudnionych kierowców

Biuro ds. Transportu Miedzynarodowego informuje, ze zgodnie z trescia art. 7a ust. 8 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz.U. z 2022 r. poz 2201) po uzyskaniu zezwolenia na wykonywanie zawodu prewożnika drogowego przedsiębiorca przedkłada corocznie organowi, o którym

2024-03-04
0
cargonews_m2cargo

Nowy projekt Cargo.LT – M2Cargo.EU

Zespół Cargo.LT ma przyjemność przedstawić nowy projekt M2Cargo.EU – usługę, która pomoże Ci znaleźć magazyn logistyczny.

2024-02-26
0