Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Zauważyli, że ktoś chce się dostać do zaparkowanej ciężarówki, zareagowali. Polacy pobici w Belgii

port

Dwóch Polaków zostało ciężko pobitych w nadmorskiej miejscowości Blankenberge w Belgii, prawdopodobnie przez nielegalnych imigrantów. Do wypadku doszło nad ranem kilka dni temu. Jak podaje belgijska telewizja VRT News, mężczyźni zauważyli trzy osoby próbujące dostać się do zaparkowanej ciężarówki – chcieli zapobiec kradzieży.

Według VRT Polacy próbowali odstraszyć złodziei krzykami. Ci początkowo uciekli, jednak po chwili wrócili i zaatakowali mężczyzn. Polacy zostali obrzucenie kamieniami i zaatakowani nożami. Obaj trafili do szpitala, jeden z ciężkimi obrażeniami głowy. Sprawców nie udało się schwytać.

Jak ustaliła reporterka RMF FM, 25- i 26-letni Polacy są pracownikami jednej z firm w porcie Zeebrugge.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

vlcsnap-error730

Dzięki kamerom termowizyjnym pojazd zobaczy przeszkody z odległości nawet 200 metrów

Kamery termowizyjne montowane obecnie w luksusowych samochodach pozwalają wychwycić obecność obiektu na drodze z odległości nawet 200 metrów, zapewniając kierowcy niemal trzykrotnie więcej czasu na reakcję niż zwykłe reflektory. Wkrótce kamery takie mogą się stać podstawowym wyposażeniem inteligentnych samochodów autonomicznych. Pozwolą dostrzec pieszych z dużej odległości, pozwalając maszynie szybciej zareagować na zdarzenia drogowe i zwiększyć szansę na uniknięcie wypadku. Zaprezentowano już pierwszy autonomiczny pojazd wyposażony w kamery termowizyjne.

2019-01-21
0