Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Zauważyli, że ktoś chce się dostać do zaparkowanej ciężarówki, zareagowali. Polacy pobici w Belgii

port

Dwóch Polaków zostało ciężko pobitych w nadmorskiej miejscowości Blankenberge w Belgii, prawdopodobnie przez nielegalnych imigrantów. Do wypadku doszło nad ranem kilka dni temu. Jak podaje belgijska telewizja VRT News, mężczyźni zauważyli trzy osoby próbujące dostać się do zaparkowanej ciężarówki – chcieli zapobiec kradzieży.

Według VRT Polacy próbowali odstraszyć złodziei krzykami. Ci początkowo uciekli, jednak po chwili wrócili i zaatakowali mężczyzn. Polacy zostali obrzucenie kamieniami i zaatakowani nożami. Obaj trafili do szpitala, jeden z ciężkimi obrażeniami głowy. Sprawców nie udało się schwytać.

Jak ustaliła reporterka RMF FM, 25- i 26-letni Polacy są pracownikami jednej z firm w porcie Zeebrugge.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

protest69

Protest69: jutro ciężarówki pojadą wolniej. Rozmawiamy z organizatorami

Policyjna akcja „TIR” poruszyła środowisko transportowe. Kierowcy ciężarówek nie chcą dłużej być bierni! Na portalach społecznościowych skrzykują się do przeprowadzenia strajku włoskiego. W ramach Protest69 pojadą o 10 km/h wolniej niż pozwalają na to przepisy, a w efekcie zakorkują drogi.

2018-08-16
0
kaskadowe-pomiary-predkosci

Co szykuje nam Policja na długi weekend? M.in. kaskadowe pomiary prędkości

Policja zamierza rozpocząć długi weekend z przytupem. Od dziś do 16 sierpnia będą prowadzone działania w ramach akcji „Bezpieczny sierpień 2018”, czyli m.in. kaskadowe pomiary prędkości przy wykorzystaniu nieoznakowanych radiowozów. Oprócz dość rozpoznawalnych BMW na drodze spotkamy niepozorne Fordy Focusy i Fiaty Bravo.

2018-08-14
0
naklejka_popieram_protest_dpn

Dzięki tej małej naklejce nie dostaniesz mandatu, tylko pouczenie

Trwająca od miesiąca akcja protestacyjna funkcjonariuszy policji nie przyniosła oczekiwanych skutków. Brak porozumienia z władzami dotyczącego podwyżek sprawia, że mundurowi planują kolejne działania. Bez obaw – kierowcy będą mieli jeszcze lżej.

2018-08-14
0
protest-69-logo

Policjanci wystawiają mandaty, a kierowcy ciężarówek zapowiadają protest – Protest69. W piątek będą jechać znacznie wolniej

Policjanci wystawili już 487 mandatów za wyprzedzanie mimo zakazu oraz 429 za utrudnianie przejazdu. Ponad 900 mandatów – to bilans trwającej od ponad tygodnia akcji „TIR” mającej na celu eliminowanie niebezpiecznych zachowań wśród truckerów. Funkcjonariusze policji i ogólnopolskie media wytykają kierowcom ciężarówek wieczny pośpiech i szarżowanie na drodze, ci zaś… skrzykują się i rozpoczynają protest – Protest69.

2018-08-13
0