Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Zauważyli, że ktoś chce się dostać do zaparkowanej ciężarówki, zareagowali. Polacy pobici w Belgii

port

Dwóch Polaków zostało ciężko pobitych w nadmorskiej miejscowości Blankenberge w Belgii, prawdopodobnie przez nielegalnych imigrantów. Do wypadku doszło nad ranem kilka dni temu. Jak podaje belgijska telewizja VRT News, mężczyźni zauważyli trzy osoby próbujące dostać się do zaparkowanej ciężarówki – chcieli zapobiec kradzieży.

Według VRT Polacy próbowali odstraszyć złodziei krzykami. Ci początkowo uciekli, jednak po chwili wrócili i zaatakowali mężczyzn. Polacy zostali obrzucenie kamieniami i zaatakowani nożami. Obaj trafili do szpitala, jeden z ciężkimi obrażeniami głowy. Sprawców nie udało się schwytać.

Jak ustaliła reporterka RMF FM, 25- i 26-letni Polacy są pracownikami jednej z firm w porcie Zeebrugge.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

1200px-logo_najwyzszej_izby_kontroli.svg_

Raport NIK o przewozie towarów niebezpiecznych “przedstawia w fałszywym świetle istotny segment polskiego rynku transportu drogowego”. TLP z ostrym komentarzem

Raport Najwyższej Izby Kontroli nie pozostawił suchej nitki na organizacji procesu przewozu drogowego towarów niebezpiecznych. NIK ujawniła szereg rażących nieprawidłowości. Zdaniem organizacji pracodawców „Transport i Logistyka Polska” analiza ta jest zbyt rygorystyczna i zbyt krytyczna. “Przedstawia on w fałszywym świetle istotny segment polskiego rynku transportu drogowego, który jest oceniany jako jeden z najlepiej zorganizowanych w całej Europie” – czytamy w komentarzu do raportu. Według TLP  liczba zabitych w wypadkach z udziałem towarów niebezpiecznych jest w raporcie NIK zawyżona o 864% w stosunku do danych Komendy Głównej Policji!

2018-10-17
0