Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Zauważyli, że ktoś chce się dostać do zaparkowanej ciężarówki, zareagowali. Polacy pobici w Belgii

port

Dwóch Polaków zostało ciężko pobitych w nadmorskiej miejscowości Blankenberge w Belgii, prawdopodobnie przez nielegalnych imigrantów. Do wypadku doszło nad ranem kilka dni temu. Jak podaje belgijska telewizja VRT News, mężczyźni zauważyli trzy osoby próbujące dostać się do zaparkowanej ciężarówki – chcieli zapobiec kradzieży.

Według VRT Polacy próbowali odstraszyć złodziei krzykami. Ci początkowo uciekli, jednak po chwili wrócili i zaatakowali mężczyzn. Polacy zostali obrzucenie kamieniami i zaatakowani nożami. Obaj trafili do szpitala, jeden z ciężkimi obrażeniami głowy. Sprawców nie udało się schwytać.

Jak ustaliła reporterka RMF FM, 25- i 26-letni Polacy są pracownikami jednej z firm w porcie Zeebrugge.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Podpis:

Aktualności

prawo-jazdy

Za kierownicą bez prawa jazdy, za to z mamą lub tatą

Za kółkiem usiądziemy bez prawa jazdy! Konieczne jednak będzie towarzystwo rodzica. Ministerstwo Infrastruktury chce, aby po zakończeniu kursu, a przed przystąpieniem do egzaminu kandydaci na kierowców mogli doszkalać się pod okiem rodziców – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

2018-05-22
0
gallery_big

Bośniacki kierowca przerobił dokumenty zmywalnym cienkopisem

Bośniacki kierowca sfałszował międzynarodowe zezwolenie na przewóz towarów. Zatrzymali go na autostradzie A1 inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Katowicach. Wymierzyli przewoźnikowi karę 10 tysięcy złotych, a sprawę o fałszerstwo dokumentów przekazali policji.

2018-05-22
0
kontenery-witd-gdansk

Zestawy z kontenerami na celowniku ITD. Najcięższy ważył 69 ton

Inspektorzy z Gdańska zajęli się przewozem kontenerów. Ze sprawadzanych zestawów pięć budziło spore zastrzeżenia. Najcięższy ważył 69 ton! Jeden z kierowców zaś od tygodnia nie włożył karty do tachografu, bo… “żadne urządzenie nie będzie mu dyktowało, jak ma pracować.”

2018-05-22
0
tankowanie-tanie

Ile zapłacimy za benzynę w najbliższych tygodniach? Nawet 5,30 zł/litr

To jeszcze nie koniec podwyżek kosztów tankowania na polskich stacjach. Ceny paliw wyrażone w złotym na europejskim rynku cały czas rosną, a benzyna bezołowiowa osiąga poziomy jak wtedy, gdy baryłka ropy kosztowała w okolicach 100 dolarów – pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

2018-05-21
0