Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Już jutro targi dla branży TSL – TRANSPORTEX. Cargo.PL będzie szkolić z obsługi giełdy

exposilesia-3

Wymiana pomysłów, nawiązywanie cennych relacji biznesowych, rozmowy z ekspertami, właścicielami firm i inwestorami! Pod koniec kwietnia na południu Polski spotkają się największe przedsiębiorstwa z branży transportu i logistyki. Startują największe w tej części Polski Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX. Takie wydarzenie nie może obyć się bez uczestnictwa giełdy ładunków i transportu Cargo.PL.

Targi TRANSPORTEX odbędą się w dniach 24-25 kwietnia w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Eventowi towarzyszy Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX. To znakomita okazja do poznania środowiska logistycznego, zwłaszcza jeśli chodzi o segment magazynowania – osób zarządzających centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawicieli sektora publicznego czy też deweloperów powierzchni magazynowych.

Swoje stanowisko (nr 3) na targach będzie miała giełda ładunków i transportu Cargo.PL. Tym, co wyróżnia Cargo.PL, jest rozbudowana siatka kontaktów w krajach Europy Wschodniej, nadbałtyckich, szczególnie na Litwie, Łotwie i w Estonii, a dodatkowo wielostopniowy proces weryfikacji nowych użytkowników. Przedstawiciele giełdy błyskawicznie przeszkolą z funkcjonalności systemu, wytłumaczą, jak w najszybszy sposób wyszukiwać interesujące oferty ładunków i transportu oraz jak poprawiać swoją pozycję w rankingu użytkowników. Co więcej, firmy, które odwiedzą Cargo.PL podczas Targów TRANSPORTEX, będą mogły liczyć również na miesiąc bezpłatnego testu oraz atrakcyjną opłatę roczną.

Targi TRANSPORTEX oraz Salon LOGISTEX umożliwią dyskusję pomiędzy właścicielami firm transportowych, spedytorami oraz menadżerami transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Oczywiście w ramach eventów odbywać się będą również specjalistyczne konferencje, pokazy oraz warsztaty, dzięki czemu każdy uczestnik zostanie wyposażony w pełen pakiet kluczowych informacji. Na uwagę zasługuje m.in. szkolenie RODO, czyli ochrony danych, organizowane przez Polską Unię Transportu, poza tym podczas eventu będą miały miejsce Spotkania Transportowe – jedno z cyklu bezpłatnych konferencji szkoleniowych dla branży transportowej stworzonego przez redakcję miesięczników „TSL Biznes” i „Truck & Van”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wystarczy dokonać rejestracji online.

transportex-logistex-zaproszenie-dl v2 linie ciecia

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

fabryka-mercdesa-w-polsce

Znów zmiany w badaniach technicznych. Kary dla spóźnialskich wyższe o 50 proc.

Czy szykuje się rewolucja w przeglądach technicznych? Rząd pracuje nad nowelizacją prawa drogowego. Wśród najważniejszych propozycji: nowa opłata jakościowa, wyższa kara za przeprowadzenie obowiązkowego przeglądu technicznego po terminie oraz zmiana systemu nadzoru nad Stacjami Kontroli Pojazdów. 

2018-10-23
0
kierowcy-ceizarwek

Przewoźnicy kuszą dobrymi zarobkami, prywatną opieką zdrowotną i służbowymi laptopami, a kierowców ciężarówek wciąż brakuje

Umowa o pracę, 7 000 zł na rękę, prywatna opieka medyczna, służbowy laptop, dodatkowe ubezpieczenie i komórka do celów prywatnych… Aż 43% polskich firm transportowych ma problem ze znalezieniem wykwalifikowanego pracownika[1], co sprawia, że przewoźnicy muszą się mocno wykazać, by przekonać do siebie i zatrzymać lojalnych kierowców. Tylko na ten moment szacuje się bowiem, że brakuje aż 100 000 truckerów. W ciągu najbliższych 7 lat liczba wakatów może zwiększyć się o kolejne 200 000.

2018-10-23
0
bigcarsharing-przyszlosc-foto

Dostawczaki na minuty – nowość w Polsce

Carsharing może być dla firm bardziej opłacalną formą korzystania z samochodu niż leasing czy zakup. Zwłaszcza jeśli pojazd używany jest okazjonalnie, np. w firmach, które działają sezonowo. Teraz rynek samochodów na minuty poszerza swoją ofertę o pojazdy dostawcze. 

2018-10-23
0
odcinkowy-pomiar-predkosci

Ene due, czyli kto dostanie fotoradary? Jednak nie Policja!

Jeszcze pod koniec września informowaliśmy o tym, że Policja przejmie kontrolę nad systemem fotoradarów, m.in. w związku z tym, że ITD ma zająć się innymi, ważniejszymi zadaniami, jak nadzór nad systemem poboru opłat drogowych. Jak jednak ustalił portal brd24.pl, rząd nawet nie zamierza rozpocząć prac nad projektem ustawy zakładającym te zmiany!

2018-10-22
0