Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Już jutro targi dla branży TSL – TRANSPORTEX. Cargo.PL będzie szkolić z obsługi giełdy

exposilesia-3

Wymiana pomysłów, nawiązywanie cennych relacji biznesowych, rozmowy z ekspertami, właścicielami firm i inwestorami! Pod koniec kwietnia na południu Polski spotkają się największe przedsiębiorstwa z branży transportu i logistyki. Startują największe w tej części Polski Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX. Takie wydarzenie nie może obyć się bez uczestnictwa giełdy ładunków i transportu Cargo.PL.

Targi TRANSPORTEX odbędą się w dniach 24-25 kwietnia w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Eventowi towarzyszy Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX. To znakomita okazja do poznania środowiska logistycznego, zwłaszcza jeśli chodzi o segment magazynowania – osób zarządzających centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawicieli sektora publicznego czy też deweloperów powierzchni magazynowych.

Swoje stanowisko (nr 3) na targach będzie miała giełda ładunków i transportu Cargo.PL. Tym, co wyróżnia Cargo.PL, jest rozbudowana siatka kontaktów w krajach Europy Wschodniej, nadbałtyckich, szczególnie na Litwie, Łotwie i w Estonii, a dodatkowo wielostopniowy proces weryfikacji nowych użytkowników. Przedstawiciele giełdy błyskawicznie przeszkolą z funkcjonalności systemu, wytłumaczą, jak w najszybszy sposób wyszukiwać interesujące oferty ładunków i transportu oraz jak poprawiać swoją pozycję w rankingu użytkowników. Co więcej, firmy, które odwiedzą Cargo.PL podczas Targów TRANSPORTEX, będą mogły liczyć również na miesiąc bezpłatnego testu oraz atrakcyjną opłatę roczną.

Targi TRANSPORTEX oraz Salon LOGISTEX umożliwią dyskusję pomiędzy właścicielami firm transportowych, spedytorami oraz menadżerami transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Oczywiście w ramach eventów odbywać się będą również specjalistyczne konferencje, pokazy oraz warsztaty, dzięki czemu każdy uczestnik zostanie wyposażony w pełen pakiet kluczowych informacji. Na uwagę zasługuje m.in. szkolenie RODO, czyli ochrony danych, organizowane przez Polską Unię Transportu, poza tym podczas eventu będą miały miejsce Spotkania Transportowe – jedno z cyklu bezpłatnych konferencji szkoleniowych dla branży transportowej stworzonego przez redakcję miesięczników „TSL Biznes” i „Truck & Van”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wystarczy dokonać rejestracji online.

transportex-logistex-zaproszenie-dl v2 linie ciecia

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

vlcsnap-error730

Dzięki kamerom termowizyjnym pojazd zobaczy przeszkody z odległości nawet 200 metrów

Kamery termowizyjne montowane obecnie w luksusowych samochodach pozwalają wychwycić obecność obiektu na drodze z odległości nawet 200 metrów, zapewniając kierowcy niemal trzykrotnie więcej czasu na reakcję niż zwykłe reflektory. Wkrótce kamery takie mogą się stać podstawowym wyposażeniem inteligentnych samochodów autonomicznych. Pozwolą dostrzec pieszych z dużej odległości, pozwalając maszynie szybciej zareagować na zdarzenia drogowe i zwiększyć szansę na uniknięcie wypadku. Zaprezentowano już pierwszy autonomiczny pojazd wyposażony w kamery termowizyjne.

2019-01-21
0