Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Targi TransLogistica Poland w pełni!

albert-elw

Targi TransLogistica Poland w pełni! Rozmowy biznesowe, nowe znajomości oraz odświeżanie starych – to wydarzenie, w którym nie może zabraknąć żadnego małego i dużego przewoźnika, menadżera, spedytorów, a także przedstawicieli firm producenckich.

Na stoisku Cargo.PL praca wre! Spotykają się tu wszyscy zainteresowani ofertami ładunków i transportu, czyli firmy reprezentujące poszczególne etapy łańcucha dostaw, od wyprodukowania do momentu dostarczenia ładunku nie tylko do magazynu, ale i bezpośrednio dla klienta.

Na TransLogistica Poland swoją premierę ma również nowy komunikator Cargo.PL. W odróżnieniu od dotychczas stosowanego rozwiązania online, to wersja desktopowa, czyli aplikacja dostępna do bezpłatnego ściągnięcia. Dzięki temu komunikator Cargo.PL powiadamia o wiadomościach od innych użytkowników nawet wtedy, gdy nie jesteśmy zalogowani na giełdzie. Nie musimy się więc martwić, że ominą nas istotne informacje czy zapytania o nasze oferty ładunków czy transportu.

Processed with VSCO with 4 preset

Processed with VSCO with 6 preset

Komentarze

Redakcja 2018-11-08 11:20

Dziękujemy za tą pozytywną informację :) Targi TransLogistica to świetna okazja do wielu wartościowych spotkań. A co do pani ze zdjęcia, Marty, również bardzo ją lubimy :)

Alicja Wysocka 2018-11-08 09:40

Pozdrawiam ekipę cargo.pl, odwiedziłam wczoraj stoisko, są fantastyczni, profesjonalni, życzliwi, pozdrawiam Panią ze zdjęcia nr.2 jest wspaniała.


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

vlcsnap-error730

Dzięki kamerom termowizyjnym pojazd zobaczy przeszkody z odległości nawet 200 metrów

Kamery termowizyjne montowane obecnie w luksusowych samochodach pozwalają wychwycić obecność obiektu na drodze z odległości nawet 200 metrów, zapewniając kierowcy niemal trzykrotnie więcej czasu na reakcję niż zwykłe reflektory. Wkrótce kamery takie mogą się stać podstawowym wyposażeniem inteligentnych samochodów autonomicznych. Pozwolą dostrzec pieszych z dużej odległości, pozwalając maszynie szybciej zareagować na zdarzenia drogowe i zwiększyć szansę na uniknięcie wypadku. Zaprezentowano już pierwszy autonomiczny pojazd wyposażony w kamery termowizyjne.

2019-01-21
0