Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Targi TransLogistica Poland w pełni!

albert-elw

Targi TransLogistica Poland w pełni! Rozmowy biznesowe, nowe znajomości oraz odświeżanie starych – to wydarzenie, w którym nie może zabraknąć żadnego małego i dużego przewoźnika, menadżera, spedytorów, a także przedstawicieli firm producenckich.

Na stoisku Cargo.PL praca wre! Spotykają się tu wszyscy zainteresowani ofertami ładunków i transportu, czyli firmy reprezentujące poszczególne etapy łańcucha dostaw, od wyprodukowania do momentu dostarczenia ładunku nie tylko do magazynu, ale i bezpośrednio dla klienta.

Na TransLogistica Poland swoją premierę ma również nowy komunikator Cargo.PL. W odróżnieniu od dotychczas stosowanego rozwiązania online, to wersja desktopowa, czyli aplikacja dostępna do bezpłatnego ściągnięcia. Dzięki temu komunikator Cargo.PL powiadamia o wiadomościach od innych użytkowników nawet wtedy, gdy nie jesteśmy zalogowani na giełdzie. Nie musimy się więc martwić, że ominą nas istotne informacje czy zapytania o nasze oferty ładunków czy transportu.

Processed with VSCO with 4 preset

Processed with VSCO with 6 preset

Komentarze

Redakcja 2018-11-08 11:20

Dziękujemy za tą pozytywną informację :) Targi TransLogistica to świetna okazja do wielu wartościowych spotkań. A co do pani ze zdjęcia, Marty, również bardzo ją lubimy :)

Alicja Wysocka 2018-11-08 09:40

Pozdrawiam ekipę cargo.pl, odwiedziłam wczoraj stoisko, są fantastyczni, profesjonalni, życzliwi, pozdrawiam Panią ze zdjęcia nr.2 jest wspaniała.


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

amazon-w-polsce

Polska jest gigantem, jeśli chodzi o rynek magazynowy. Rok 2018 to kolejne rekordy

Polskie zasoby powierzchni magazynowej wynoszą prawie 15 mln mkw. (o 2 mln więcej r/r) i zostawiają daleko w tyle naszych południowych sąsiadów. Mamy jej dwa razy więcej niż Czechy i sześć razy tyle, co Słowacja. Co więcej, nasz kraj depcze po piętach Hiszpanii, w której powierzchnia magazynowa wynosi 15,5 mln mkw. – wynika z raportu CBRE „Market View: Polski rynek przemysłowy i logistyczny po III kw. 2018”.

2018-11-20
0
2123312724_masters_digital_foundation

Sztuczna inteligencja najpierw zautomatyzuje transport i rozładuje korki, a następnie skomponuje terapię genową

W najbliższej dekadzie rynek technologiczny będzie napędzany przez sztuczną inteligencję. Dzięki technologii uczenia maszynowego powstaną algorytmy zdolne do perfekcyjnego prowadzenia pojazdów, upłynniania ruchu drogowego czy automatycznego sekwencjonowania DNA. Dziś sztuczna inteligencja rewolucjonizuje rynek motoryzacyjny, a w przyszłości zautomatyzuje wykonywanie większości najprostszych i najbardziej rutynowych prac.

2018-11-20
0
22-listopada-umowy-o-prace

22 listopada – bardzo ważne zmiany w umowach na czas określony, także w branży TSL

Ważne zmiany czekają 22 listopada pracodawców i pracowników, w tym oczywiście również tych zatrudnionych w branży TSL. Tego dnia mijają bowiem 33 miesiące od wprowadzenia w 2016 roku zmian w Kodeksie pracy, które przekształcają sposób przechodzenia od umów czasowych do tych na czas nieokreślony. Przedsiębiorcy, którzy zatrudnili pracowników przed 22 lutego 2016 r. i jeszcze nie uregulowali z nimi tej kwestii, muszą pamiętać, że teraz stanie się to automatycznie.

2018-11-19
0