Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Targi TransLogistica Poland w pełni!

albert-elw

Targi TransLogistica Poland w pełni! Rozmowy biznesowe, nowe znajomości oraz odświeżanie starych – to wydarzenie, w którym nie może zabraknąć żadnego małego i dużego przewoźnika, menadżera, spedytorów, a także przedstawicieli firm producenckich.

Na stoisku Cargo.PL praca wre! Spotykają się tu wszyscy zainteresowani ofertami ładunków i transportu, czyli firmy reprezentujące poszczególne etapy łańcucha dostaw, od wyprodukowania do momentu dostarczenia ładunku nie tylko do magazynu, ale i bezpośrednio dla klienta.

Na TransLogistica Poland swoją premierę ma również nowy komunikator Cargo.PL. W odróżnieniu od dotychczas stosowanego rozwiązania online, to wersja desktopowa, czyli aplikacja dostępna do bezpłatnego ściągnięcia. Dzięki temu komunikator Cargo.PL powiadamia o wiadomościach od innych użytkowników nawet wtedy, gdy nie jesteśmy zalogowani na giełdzie. Nie musimy się więc martwić, że ominą nas istotne informacje czy zapytania o nasze oferty ładunków czy transportu.

Processed with VSCO with 4 preset

Processed with VSCO with 6 preset

Komentarze

Redakcja 2018-11-08 11:20

Dziękujemy za tą pozytywną informację :) Targi TransLogistica to świetna okazja do wielu wartościowych spotkań. A co do pani ze zdjęcia, Marty, również bardzo ją lubimy :)

Alicja Wysocka 2018-11-08 09:40

Pozdrawiam ekipę cargo.pl, odwiedziłam wczoraj stoisko, są fantastyczni, profesjonalni, życzliwi, pozdrawiam Panią ze zdjęcia nr.2 jest wspaniała.


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

ograniczenia-ruchu

Kiedy mandat za brak opon zimowych w ciężarówce?

Zima może zaskoczyć kierowców. Podobnie mandat, np. za brak opon zimowych w ciężarówce. W wielu państwa zimowe wyposażenie jest regulowane przez prawo. Podczas planowania zagranicznej trasy upewnij się, jakie wymagania danego państwa, aby nie narazić się na wysoką grzywnę.

2020-11-27
0
kontrole-drogowe-francja

Użyczenie licencji transportowej – czy to się opłaca?

Licencja transportowa to jeden z dokumentów, które koniecznie musi posiadać przedsiębiorstwo, aby legalnie realizować przewozy. Czy można skrócić sobie drogę, zrezygnować z mnóstwa formalności i wymagań i po prostu pożyczyć licencję transportową od znajomej firmy? Czy przedsiębiorca może użyczyć innemu licencję za opłatą? Użyczenie licencji transportowej – sprawdź, co mówią na ten temat przepisy.

2020-11-27
0
IMG_20201124_102853

Wyjął bezpiecznik odpowiedzialny za pracę drogomierza i tachografu

Kierowca, a zarazem właściciel firmy transportowej, chcąc uniknąć obowiązku rejestrowania swojego czasu pracy, wyjął bezpiecznik odpowiedzialny za pracę drogomierza i tachografu. Przedsiębiorcę zatrzymali do kontroli łódzcy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego.

2020-11-26
0
IVECO S-WAY NP (1)

Nowe funkcje poprawiające bezpieczeństwo od IVECO

IVECO poszerza portfolio cyfrowych usług IVECO ON o pakiet Safe Driving, czyli zestaw funkcji służących poprawie bezpieczeństwa jazdy. Pokładowy system mierzy szereg kluczowych wskaźników (KPI) i generuje regularne raporty, dzięki którym kierowcy mogą doskonalić bezpieczny styl jazdy, a menedżerowie floty mogą promować wśród załogi kulturę bezpiecznej jazdy.

2020-11-26
0
Magnes_Radom_20.11.2020_Nr1

Kierowca-przewoźnik z magnesem

Kierowca i zarazem przedsiębiorca rejestrował rzekomy odpoczynek podczas jazdy. Ciężarówkę z magnesem przyłożonym do impulsatora skrzyni biegów zatrzymał do rutynowej kontroli patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika toczy się postępowanie administracyjne. O podejrzeniu popełnienia przestępstwa powiadomiona zostanie prokuratura.

2020-11-25
0