Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Targi TransLogistica Poland w pełni!

albert-elw

Targi TransLogistica Poland w pełni! Rozmowy biznesowe, nowe znajomości oraz odświeżanie starych – to wydarzenie, w którym nie może zabraknąć żadnego małego i dużego przewoźnika, menadżera, spedytorów, a także przedstawicieli firm producenckich.

Na stoisku Cargo.PL praca wre! Spotykają się tu wszyscy zainteresowani ofertami ładunków i transportu, czyli firmy reprezentujące poszczególne etapy łańcucha dostaw, od wyprodukowania do momentu dostarczenia ładunku nie tylko do magazynu, ale i bezpośrednio dla klienta.

Na TransLogistica Poland swoją premierę ma również nowy komunikator Cargo.PL. W odróżnieniu od dotychczas stosowanego rozwiązania online, to wersja desktopowa, czyli aplikacja dostępna do bezpłatnego ściągnięcia. Dzięki temu komunikator Cargo.PL powiadamia o wiadomościach od innych użytkowników nawet wtedy, gdy nie jesteśmy zalogowani na giełdzie. Nie musimy się więc martwić, że ominą nas istotne informacje czy zapytania o nasze oferty ładunków czy transportu.

Processed with VSCO with 4 preset

Processed with VSCO with 6 preset

Komentarze

Redakcja 2018-11-08 11:20

Dziękujemy za tą pozytywną informację :) Targi TransLogistica to świetna okazja do wielu wartościowych spotkań. A co do pani ze zdjęcia, Marty, również bardzo ją lubimy :)

Alicja Wysocka 2018-11-08 09:40

Pozdrawiam ekipę cargo.pl, odwiedziłam wczoraj stoisko, są fantastyczni, profesjonalni, życzliwi, pozdrawiam Panią ze zdjęcia nr.2 jest wspaniała.


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

A1_23.04.2019_nr1

Jedna noc, 7 ciężarówek z wyłącznikami tachografów

Siedem przypadków fałszowania czasu pracy kierowców ujawnili inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Bydgoszczy w trakcie nocnej akcji kontroli ciężarówek na kujawsko-pomorskim odcinku autostrady A1. Zatrzymali także przewoźnika bez uprawnień transportowych i wydanej karty kierowcy.

2019-04-23
0
girteka-campus-1

Girteka buduje nową centralę, a nawet… cały kampus

Girteka Logistics planuje budowę nowej centrali. Na aż 16 hektarach Girteka Campus powstaną budynki administracyjne, centrum serwisowe dla ciężarówek i… niewielkie centrum handlowe. Będzie to pracować 2 500 tys. osób. Projekt pochłonie 60 milionów euro.

2019-04-23
0