Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Targi, targi i po targach. Relacja z TransLogistica Poland 2018 [GALERIA ZDJĘĆ]

targi-translogistica-2018-glowne

Setki (!) rozmów i spotkań. Dziesiątki nawiązanych znajomości. Niezliczona ilość wymienionych spostrzeżeń, pomysłów na rozwój i inspiracji do dalszych zmian. Targi TransLogistica Poland 2018 można zaliczyć do bardzo udanych.

TransLogistica Poland 2018, czyli VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie, to fantastyczne wydarzenie! Giełda ładunków i transportu Cargo.PL z przyjemnością wzięła w nim udział już po raz czwarty. To trzy dni intensywnej, ale bardzo satysfakcjonującej pracy, owocnych rozmów i nawiązywania wartościowych relacji.

– Wierzymy, że w grupie siła, dlatego tym razem działaliśmy wspólnie z naszymi giełdami-siostrami: istniejącą od ponad 20 lat litewską Cargo.LT oraz CargaRapido, obejmującą swoim zasięgiem przewozy w Argentynie i Chile. Pragnęliśmy podejść do naszej oferty jak najszerzej i przedstawić ją kontrahentom jak najbardziej kompleksowo – stąd pomysł współpracy oddziałów z różnych zakątków świata – mówi Albert Kerno, Country Manager Cargo.PL. W związku z tym na stanowisku nr B26 można było usłyszeć nie tylko język polski czy angielski, ale również litewski, rosyjski, białoruski, a nawet hiszpański czy portugalski.

Co istotne, w tym roku Cargo.PL dzieliła przestrzeń wystawienniczą z przedstawicielami Polskiej Unii Transportu. – Współpraca z PUT jest niezwykle cenna, pozwala nam jeszcze lepiej poznać naszych potencjalnych klientów, polskich przewoźników, oraz przeszkody czy problemy w codziennym funkcjonowaniu ich przedsiębiorstw – podkreśla Albert Kerno.

Zdaniem Leszka Ludy, prezesa Polskiej Unii Transportu, promowanie nowych firm, takich, które oferują ładunki dla przewoźników, jak Cargo.PL, jest jak najbardziej zasadne. – Polska Unia Transportu powinna i chce angażować się w tego typu działania. Ponadto dzięki wspólnemu stoisku mieliśmy okazję poznać i porozmawiać również z klientami Cargo.PL oraz przedstawić im swoją ofertę – opowiada.

targi-translogistica-2018-18 targi-translogistica-2018-17

targi-translogistica-2018-16

targi-translogistica-2018-15

targi-translogistica-2018-13 targi-translogistica-2018-12

targi-translogistica-2018-11

targi-translogistica-2018-10

targi-translogistica-2018-9

targi-translogistica-2018-8 targi-translogistica-2018-7

targi-translogistica-2018-6

targi-translogistica-2018-4

targi-translogistica-2018-3 targi-translogistica-2018-2

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

ograniczenia-ruchu

Kiedy mandat za brak opon zimowych w ciężarówce?

Zima może zaskoczyć kierowców. Podobnie mandat, np. za brak opon zimowych w ciężarówce. W wielu państwa zimowe wyposażenie jest regulowane przez prawo. Podczas planowania zagranicznej trasy upewnij się, jakie wymagania danego państwa, aby nie narazić się na wysoką grzywnę.

2020-11-27
0
kontrole-drogowe-francja

Użyczenie licencji transportowej – czy to się opłaca?

Licencja transportowa to jeden z dokumentów, które koniecznie musi posiadać przedsiębiorstwo, aby legalnie realizować przewozy. Czy można skrócić sobie drogę, zrezygnować z mnóstwa formalności i wymagań i po prostu pożyczyć licencję transportową od znajomej firmy? Czy przedsiębiorca może użyczyć innemu licencję za opłatą? Użyczenie licencji transportowej – sprawdź, co mówią na ten temat przepisy.

2020-11-27
0
IMG_20201124_102853

Wyjął bezpiecznik odpowiedzialny za pracę drogomierza i tachografu

Kierowca, a zarazem właściciel firmy transportowej, chcąc uniknąć obowiązku rejestrowania swojego czasu pracy, wyjął bezpiecznik odpowiedzialny za pracę drogomierza i tachografu. Przedsiębiorcę zatrzymali do kontroli łódzcy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego.

2020-11-26
0
IVECO S-WAY NP (1)

Nowe funkcje poprawiające bezpieczeństwo od IVECO

IVECO poszerza portfolio cyfrowych usług IVECO ON o pakiet Safe Driving, czyli zestaw funkcji służących poprawie bezpieczeństwa jazdy. Pokładowy system mierzy szereg kluczowych wskaźników (KPI) i generuje regularne raporty, dzięki którym kierowcy mogą doskonalić bezpieczny styl jazdy, a menedżerowie floty mogą promować wśród załogi kulturę bezpiecznej jazdy.

2020-11-26
0
Magnes_Radom_20.11.2020_Nr1

Kierowca-przewoźnik z magnesem

Kierowca i zarazem przedsiębiorca rejestrował rzekomy odpoczynek podczas jazdy. Ciężarówkę z magnesem przyłożonym do impulsatora skrzyni biegów zatrzymał do rutynowej kontroli patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika toczy się postępowanie administracyjne. O podejrzeniu popełnienia przestępstwa powiadomiona zostanie prokuratura.

2020-11-25
0