Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Szkolenie z obsługi systemu i… litewskie specjały. Giełda Cargo.PL zaprasza na targi!

elwira-bogdanowicz-cargopl

Czy jest coś, co chciałeś wiedzieć o giełdach ładunków i transportu, ale bałeś się zapytać? Teraz masz okazję! Przetestuj giełdę Cargo.PL i poznaj ją od podszewki podczas targów TransLogistica Poland.

Szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci na szybkie zamieszczanie ofert? Interesują Cię nowe kierunki lub zależy Ci na zdobyciu nowych kontrahentów? Chcesz wiedzieć, jak przeprowadzana jest weryfikacja potencjalnych użytkowników? Menadżerowie giełdy Cargo.PL zdradzą Ci wszystkie tajemnice systemu, zapoznają z najnowszymi funkcjonalnościami, jak intuicyjny komunikator czy wyszukiwanie zbieżności, a ponadto przeprowadzą szybkie szkolenie z ich obsługi. Oprócz tego poczęstują świetną kawą, a także litewskimi specjałami, jak smażony chleb czy… świńskie, wędzone uszy! W końcu Cargo.PL wywodzi się z giełdy Cargo.LT, lidera na rynkach Europy Wschodniej i krajów nadbałtyckich, jak Litwa, Łotwa czy Estonia, działającego w branży TSL już od 20 lat.

Odwiedź Cargo.PL na stanowisku nr B26.

TransLogistica Poland, VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie, tuż tuż! Odbędą się już w przyszłym tygodniu w dniach 6-8 listopada br. w EXPO XXI Warszawa. To jedyny taki event, który pozwala na spotkanie przedstawicieli firm reprezentujący pełny łańcuch logistyczny: od producentów i dystrybutorów, przez przewoźników, po dostawców nowoczesnych rozwiązań z zakresu transportu oraz wyszukiwania zleceń lub zleceniodawców.

Program konferencyjny targów w odpowiedzi na trendy rynkowe dotykać będzie zagadnień związanych z transportem na Wschód i do Azji, idei Nowego Jedwabnego Szlaku oraz kwestii bezpieczeństwa i przewozu materiałów niebezpiecznych. W czasie VI edycji targów kontynuowana będzie inicjatywa bezpłatnych, aranżowanych spotkań biznesowych z przedstawicielami przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i handlowych.

Zapisz się na targi: https://trans-poland.pl/rejestracja

*

cargopl-cover-TransLogistica-pl

Portal Cargonews.pl objął wydarzenie swoim patronatem.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

ograniczenia-ruchu

Kiedy mandat za brak opon zimowych w ciężarówce?

Zima może zaskoczyć kierowców. Podobnie mandat, np. za brak opon zimowych w ciężarówce. W wielu państwa zimowe wyposażenie jest regulowane przez prawo. Podczas planowania zagranicznej trasy upewnij się, jakie wymagania danego państwa, aby nie narazić się na wysoką grzywnę.

2020-11-27
0
kontrole-drogowe-francja

Użyczenie licencji transportowej – czy to się opłaca?

Licencja transportowa to jeden z dokumentów, które koniecznie musi posiadać przedsiębiorstwo, aby legalnie realizować przewozy. Czy można skrócić sobie drogę, zrezygnować z mnóstwa formalności i wymagań i po prostu pożyczyć licencję transportową od znajomej firmy? Czy przedsiębiorca może użyczyć innemu licencję za opłatą? Użyczenie licencji transportowej – sprawdź, co mówią na ten temat przepisy.

2020-11-27
0
IMG_20201124_102853

Wyjął bezpiecznik odpowiedzialny za pracę drogomierza i tachografu

Kierowca, a zarazem właściciel firmy transportowej, chcąc uniknąć obowiązku rejestrowania swojego czasu pracy, wyjął bezpiecznik odpowiedzialny za pracę drogomierza i tachografu. Przedsiębiorcę zatrzymali do kontroli łódzcy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego.

2020-11-26
0
IVECO S-WAY NP (1)

Nowe funkcje poprawiające bezpieczeństwo od IVECO

IVECO poszerza portfolio cyfrowych usług IVECO ON o pakiet Safe Driving, czyli zestaw funkcji służących poprawie bezpieczeństwa jazdy. Pokładowy system mierzy szereg kluczowych wskaźników (KPI) i generuje regularne raporty, dzięki którym kierowcy mogą doskonalić bezpieczny styl jazdy, a menedżerowie floty mogą promować wśród załogi kulturę bezpiecznej jazdy.

2020-11-26
0
Magnes_Radom_20.11.2020_Nr1

Kierowca-przewoźnik z magnesem

Kierowca i zarazem przedsiębiorca rejestrował rzekomy odpoczynek podczas jazdy. Ciężarówkę z magnesem przyłożonym do impulsatora skrzyni biegów zatrzymał do rutynowej kontroli patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika toczy się postępowanie administracyjne. O podejrzeniu popełnienia przestępstwa powiadomiona zostanie prokuratura.

2020-11-25
0