Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Scania z Konfiguratora u pierwszej polskiej firmy. Zaprojektował ją 16-letni syn właściciela!

Scania_z_Konfiguratora_2

Niedawno Scania wprowadziła nowe narzędzie umożliwiające spersonalizowanie zamawianego samochodu ciężarowego. Teraz pierwszy z samodzielnie zaprojektowanych przy pomocy Konfiguratora pojazd trafił do swojego polskiego właściciela. Nowa Scania R410 zasiliła flotę firmy AGRO-MASZ.

Konfigurator pojazdów ciężarowych Scania to narzędzie dostępne online pozwalające na stworzenie własnego pojazdu Scania nowej generacji. Konfigurator udostępnia ponad 100 000 opcji wyboru i jest dostępny w języku polskim.

AGRO-MASZ to przedsiębiorstwo założone w 2006 roku, zajmujące się produkcją wysokiej jakości maszyn rolniczych. Scania R410 została zaprojektowana przez Krystiana Nowaka, 16-letniego syna właściciela firmy.

– Zamówiliśmy naszą Scania R410 przez internet. Od początku wiedzieliśmy, na czym nam zależy – na pojeździe idealnie dopasowanym do konkretnych zadań transportowych. Dlatego zaprojektowanie odpowiedniego pojazdu nie było trudne, tym bardziej, że Konfigurator jest bardzo intuicyjny – komentuje Krystian Nowak z firmy AGRO-MASZ.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

vlcsnap-error730

Dzięki kamerom termowizyjnym pojazd zobaczy przeszkody z odległości nawet 200 metrów

Kamery termowizyjne montowane obecnie w luksusowych samochodach pozwalają wychwycić obecność obiektu na drodze z odległości nawet 200 metrów, zapewniając kierowcy niemal trzykrotnie więcej czasu na reakcję niż zwykłe reflektory. Wkrótce kamery takie mogą się stać podstawowym wyposażeniem inteligentnych samochodów autonomicznych. Pozwolą dostrzec pieszych z dużej odległości, pozwalając maszynie szybciej zareagować na zdarzenia drogowe i zwiększyć szansę na uniknięcie wypadku. Zaprezentowano już pierwszy autonomiczny pojazd wyposażony w kamery termowizyjne.

2019-01-21
0