Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Scania z Konfiguratora u pierwszej polskiej firmy. Zaprojektował ją 16-letni syn właściciela!

Scania_z_Konfiguratora_2

Niedawno Scania wprowadziła nowe narzędzie umożliwiające spersonalizowanie zamawianego samochodu ciężarowego. Teraz pierwszy z samodzielnie zaprojektowanych przy pomocy Konfiguratora pojazd trafił do swojego polskiego właściciela. Nowa Scania R410 zasiliła flotę firmy AGRO-MASZ.

Konfigurator pojazdów ciężarowych Scania to narzędzie dostępne online pozwalające na stworzenie własnego pojazdu Scania nowej generacji. Konfigurator udostępnia ponad 100 000 opcji wyboru i jest dostępny w języku polskim.

AGRO-MASZ to przedsiębiorstwo założone w 2006 roku, zajmujące się produkcją wysokiej jakości maszyn rolniczych. Scania R410 została zaprojektowana przez Krystiana Nowaka, 16-letniego syna właściciela firmy.

– Zamówiliśmy naszą Scania R410 przez internet. Od początku wiedzieliśmy, na czym nam zależy – na pojeździe idealnie dopasowanym do konkretnych zadań transportowych. Dlatego zaprojektowanie odpowiedniego pojazdu nie było trudne, tym bardziej, że Konfigurator jest bardzo intuicyjny – komentuje Krystian Nowak z firmy AGRO-MASZ.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

koszt-kilometra

Rekordowe długi polskiego transportu!

Przyszłość polskiego transportu stoi pod znakiem zapytania. W ciągu roku suma zadłużenia branży wzrosła z 664 na 925 mln zł! Rosyjskie embargo oraz wciąż zmieniające się unijne regulacje, a do tego ogromne braki kadrowe sprawiają, że polscy przewoźnicy są w coraz gorszej sytuacji. 

2018-07-23
0
swinki

Przewóz 200 świń niesprawnym pojazdem

To nie był przepisowy transport żywych zwierząt. Ponad 200 świń przewożono niesprawnym technicznie autem, a kierowca rażąco naruszył czas pracy. Kontrolę przeprowadzili inspektorzy ITD na autostradzie A4.

2018-07-22
0