Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Czas na przerwę

TopFit-Set im Einsatz bei der Spedition Fehrenkötter: Mit dem Fitnessstudio auf Tour -  fit und gesund im Mercedes-Benz Actros

Kierowca schudł 35 kg dzięki ćwiczeniom w kabinie ciężarówki. Pomógł mu ten prosty system

Praca kierowcy ciężarówki na długich trasach jest bardzo stresująca. Stres związany z korkami, stres związany z załadunkami i rozładunkami, stres związany z poszukiwaniem miejsca parkingowego. Do tego dochodzi siedzący tryb życia. Dwie najczęstsze konsekwencje to bóle kręgosłupa oraz nadwaga. Z podobnymi problemami niedawno borykał się 40-letni kierowca Heiko Gebhardt. Jeszcze rok temu ważył 115 kg, a oprócz otyłości dokuczały mu problemy z kręgosłupem.

       2018-07-31
Toyota z klocków Lego i Lexus z origami

Toyota z klocków Lego – waży więcej niż prawdziwe auto!

Australijska Toyota pokazała w Melbourne pełnowymiarową replikę Camry nowej generacji zbudowaną w całości z klocków Lego. Samochód stworzył Ryan McNaught przy użyciu 500 tys. elementów. Konstrukcja waży dwie tony – jest o 400 kg cięższa od oryginalnego auta. Ryan McNaught zadbał o odwzorowanie takich szczegółów jak logotypy Toyoty, znaczek Hybrid, felgi aluminiowe czy działające światła i kierunkowskazy.

       2018-03-27
pizza

Autostrada pokryta tysiącami mrożonych pizz

Autostrada w Little Rock w amerykańskim stanie Arkansas cała pokryła się… mrożonymi pizzami! Ciężarówka przewożąca ładunek z niewiadomych przyczyn zjechała na środkowy pas trasy, a następnie uderzyła w barierki. Naczepa pojazdu uległa uszkodzeniu, a na drogę wypadł ładunek oraz wylało się paliwo.

       2017-08-14
niedzwiedz

Niedźwiedź zniszczył samochód. Szukał pączków

Todd i Kim Robertsonowie zauważyli, że do ich samochodu próbuje dostać się… niedźwiedź! Auto służyło m.in. do dostaw pączków, zwierzę musiał więc przyciągnąć zapach słodyczy.

       2017-07-04
1 / 912345...»