Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Czas na przerwę

pizza

Autostrada pokryta tysiącami mrożonych pizz

Autostrada w Little Rock w amerykańskim stanie Arkansas cała pokryła się… mrożonymi pizzami! Ciężarówka przewożąca ładunek z niewiadomych przyczyn zjechała na środkowy pas trasy, a następnie uderzyła w barierki. Naczepa pojazdu uległa uszkodzeniu, a na drogę wypadł ładunek oraz wylało się paliwo.

       2017-08-14
niedzwiedz

Niedźwiedź zniszczył samochód. Szukał pączków

Todd i Kim Robertsonowie zauważyli, że do ich samochodu próbuje dostać się… niedźwiedź! Auto służyło m.in. do dostaw pączków, zwierzę musiał więc przyciągnąć zapach słodyczy.

       2017-07-04
dziecko-wymienia-olej

3-letnia dziewczynka wymienia olej w samochodzie szybciej niż ty

Znacie kanał na Youtubie Little „How To” Girl? Znajdziemy tu sprytne triki na codzienne czynności i proste metody. Wszystko jest przedstawione krok po kroku przez… kilkulatkę. W jednym z odcinków dziewczynka wymienia olej w Nissanie Juke’u swojego taty.

       2017-06-28
drift

Iwona Blecharczyk drifuje ciężarówką po zamarzniętym jeziorze. Nietypowa reklama

Firmy oferujące rozwiązania dla transportu reklamują się w coraz bardziej nietypowy sposób. Wszystko po to, aby przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta! Producent zabudów Gniotpol Trailer, firma transportowa Marathon International, producent układów hamulcowych Knorr-Bremse i polski oddział marki DAF robią to wyjątkowo dobrze.

       2017-04-20
1 / 912345...»