Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Bezpłatne kursy dla młodych kierowców: certyfikaty i spore szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy

profesjonalni-kierowcy

Ruszyła ogólnopolska akcja Profesjonalni Kierowcy. W jej ramach firmy Volvo Trucks, Renault Trucks, Michelin i Wielton będą podnosić kwalifikacje przyszłych pracowników branży transportowej.

Bezpłatne szkolenia mają pomóc młodym kierowcom zawodowym w znalezieniu dobrze płatnej pracy. Kursy prowadzone będą przez najlepszych instruktorów. Standardowo koszt wyszkolenia jednej osoby wynosi około 400 Euro.

Po zakończeniu szkolenia kierowca będzie miał szansę otrzymać certyfikat Profesjonalnego Kierowcy. Poza tym trafi do bazy, z której potencjalnych pracowników będą mogły wybierać największe firmy transportowe w kraju.

Już trwają zapisy, a pierwsze kursy rozpoczynają się w drugiej połowie maja. Zapraszamy na stronę profesjonalnikierowcy.pl.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

IMG_8048

Jedną z największych giełd transportowych w Polsce kieruje kobieta [WYWIAD]

Branża logistyki, transportu i przewozów przez cała lata uznawana była za typowo męską. Tymczasem odsetek kobiet pracujących w magazynach, kierujących ciężarówkami, zarządzających łańcuchem dostaw czy nawet prowadzących przedsiębiorstwa transportowe systematycznie rośnie. Dynamika branży TSL sprawia bowiem, że kobiety czują się w niej jak w swoim żywiole. 

2019-11-13
0
Waga_08.11.2019_Nr1

Wywrotki z nadprogramowym ciężarem i bez plandeki

3,8 tony za dużo ważyła cięższa z dwóch przeładowanych wywrotek, które skontrolował patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Sypki ładunek nie był również odpowiednio zabezpieczony. Kierowców ukarano mandatami. Surowsze konsekwencje finansowe grożą przewoźnikowi.

2019-11-12
0