Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Bezpłatne kursy dla młodych kierowców: certyfikaty i spore szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy

profesjonalni-kierowcy

Ruszyła ogólnopolska akcja Profesjonalni Kierowcy. W jej ramach firmy Volvo Trucks, Renault Trucks, Michelin i Wielton będą podnosić kwalifikacje przyszłych pracowników branży transportowej.

Bezpłatne szkolenia mają pomóc młodym kierowcom zawodowym w znalezieniu dobrze płatnej pracy. Kursy prowadzone będą przez najlepszych instruktorów. Standardowo koszt wyszkolenia jednej osoby wynosi około 400 Euro.

Po zakończeniu szkolenia kierowca będzie miał szansę otrzymać certyfikat Profesjonalnego Kierowcy. Poza tym trafi do bazy, z której potencjalnych pracowników będą mogły wybierać największe firmy transportowe w kraju.

Już trwają zapisy, a pierwsze kursy rozpoczynają się w drugiej połowie maja. Zapraszamy na stronę profesjonalnikierowcy.pl.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Jeśli chcesz napisać komentarz, zaloguj się:

lub zarejestruj się.

Aktualności

bus-ustawa-o-delegowaniu

Krótkoterminowe polisy OC to fałszywa oszczędność

O blisko 20 procent spadła w ostatnim kwartale liczba krótkoterminowych polis komunikacyjnego OC sprzedanych przez ubezpieczycieli – wynika z najnowszej analizy Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego* . To efekt wdrożenia przez większość towarzystw wewnętrznych kontroli uszczelniających sprzedaż 30-dniowych polis.

2018-12-15
0
niezabezpieczony-ladunek

Z ciężarówki spadł ładunek – tuż przed inny pojazd!

Prawidłowe wykonanie załadunku i jego zabezpieczenie stanowi podstawę bezpiecznego transportu. Przekonał się o tym kierowca ciężarówki, który spowodował zagrożenie na drodze. Z jego samochodu nagle część ładunku spadła wprost pod koła jadącego za ciężarówką innego auta, zmuszając jego kierowcę, który niczego się nie spodziewał, do nagłego, niebezpiecznego hamowania. Całą sytuację zarejestrował nieoznakowany radiowóz policjantów ruchu drogowego, a na kierowcę ciężarówki został nałożony mandat karny.

2018-12-14
0
policja-oswiecim

Kierowca ciężarówki bez uprawnień i prawem jazdy straconym dawno temu

Parę dni temu policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali kierowcę ciężarówki, który posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Miał za to na swoim koncie już dwa zakazy kierowania. Z kolei prawo jazdy kategorii B mężczyzna stracił trzy lata temu, jeszcze jako młody kierowca.

2018-12-13
0