Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Szkolenia

transpoland

Zaplanuj sobie kolejną, V edycję targów Translogistica Poland. Wiodące spotkanie Biznesu TSL w Warszawie (8-10 listopada 2017)

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki Translogistica Poland to największe w tej części Europy spotkanie profesjonalistów na co dzień związanych z transportem, logistyką, magazynowaniem i dystrybucją. Wydarzenie ma charakter „Business to Business” i już po raz PIĄTY zgromadzi przedstawicieli firm o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych.

       2017-04-03
tran1

Targi TransPoland: ponad 4,5 tysiąca uczestników!

Najwięksi już po raz czwarty – mowa o długo wyczekiwanych Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki TransPoland 2016! IV edycja tego największego w tej części Europy wydarzenia w branży TSL przyciągnęła ponad 4500 uczestników i została w tym roku rozszerzona o producentów, dystrybutorów oraz sieci handlowe.

       2016-11-23
IMG_3178

Przetestuj giełdę Cargo.PL podczas Targów TransPoland!

Już jutro w Warszawie rozpoczną się czwarte Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland. Oczywiście, na takim wydarzeniu nie może zabraknąć giełdy ładunków i transportu Cargo.PL.

       2016-11-07
tranpoland4

TransPoland już po raz czwarty! Największe w tej części Europy targi branży logistyki i transportu

W dniach 8-10 listopada 2016 r. już po raz czwarty odbędą się w Warszawie Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland. Ponad 140 wystawców oraz spodziewana liczba przeszło 4000 profesjonalistów z 29 państw potwierdzają, że mamy do czynienia z największym w tej części Europy wydarzeniem dla osób zawodowo związanych z logistyką i transportem.

       2016-10-17
DSC_4635

Konferencję “Szacowanie ryzyka w transporcie” można zaliczyć do udanych

14 września w Poznaniu odbyła się wyjątkowa konferencja dla branży transportowej pod przewodnim tytułem “Szacowanie ryzyka w transporcie”. Organizatorzy – OCRK, Inelo, GBox, Truck&Business – zadbali o wysoki poziom merytoryczny wydarzenia, w którym wzięło udział ponad 200 uczestników.

       2016-09-20
ograniczenia-w-ruchu

Szacowanie ryzyka w transporcie – zapisz się na bezpłatną konferencję w Poznaniu!

Firmy transportowe nieustannie zmagają się z szeregiem wyzwań, wynikających zarówno z ciągłych zmian w otoczeniu rynkowym, jak i konieczności poprawy procesów zachodzących w samej firmie. Ryzyko właściwie jest wpisane w istnienie firmy transportowej, tylko jak je szacować? W jaki sposób zarządzać ryzykiem? Odpowiedzi poznamy podczas konferencji Szacowanie Ryzyka w Transporcie. 

       2016-08-18
szkolenie_legaltrans

Jak udoskonalić i zabezpieczyć swoją firmę transportową?

Rok 2015 przyniósł branży transportowej wiele nowego. Nowe regulacje prawne oraz nowe orzecznictwo sądowe nie zawsze oznaczają zmiany na lepsze. Większości przedsiębiorców ciężko odnaleźć się w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Z każdym dniem powstają kolejne zagrożenia, które mogą zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie.

       2015-09-17
1 / 212