Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Uwaga na drodze

przeladowane

Wielkopolscy inspektorzy eliminowali z ruchu (bardzo!) przeładowane pojazdy

Dwa wszczęte postępowania administracyjne wobec przewoźników w sprawie nałożenia kar za naruszenia, za które grozi kara pieniężna do 15 000 złotych oraz pięć wystawionych mandatów karnych kierowcom na łączną kwotę 2 350 zł – to efekt kontroli wagowej pojazdów, które przeprowadzili jednego dnia wielkopolscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego.

       2017-09-24
slask_smieci-1

Śląscy inspektorzy ujawnili nielegalny przywóz odpadów komunalnych do Polski

Wszczęciem przez Inspekcję Transportu Drogowego postępowania administracyjnego wobec polskiego przewoźnika, zagrożonego karą pieniężną w wysokości 10 000 złotych oraz zawiadomieniem Policji, Prokuratury, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska i Głównego Inspektora Ochrony Środowiska zakończyła się kontrola zespołu pojazdów, którym wykonywano nielegalny transport odpadów komunalnych.

       2017-09-23
naczepa

Naczepa stwarzała zagrożenie na drodze, a kierowca nie miał uprawnień

Ukaraniem kierowcy mandatem w kwocie 1 400 złotych, zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego od naczepy i wydaniem zakazu dalszej jazdy – tak zakończyła się kontrola pojazdów ciężarowych, należących do polskiego przewoźnika, którą przeprowadzili pomorscy inspektorzy transportu drogowego.

       2017-09-17
14-120035

“Pasażerowie na gapę” znalezieni w naczepie przewożącej wino

W nocy podczas pauzy na parkingu w miejscowości Wyżne (gm. Czudec) kierowca ciężarówki przewożącej towar z Serbii usłyszał odgłosy dochodzące z naczepy. Nie zastanawiając się długo, powiadomił policję. Na miejscu pojawili się także funkcjonariusze Straży Granicznej z Sanoka i KAS z Rzeszowa, ponieważ pojazd posiadał nienaruszone plomby celne.

       2017-09-10
1 / 4812345...102030...»