Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Jechał ciężarówką pod prąd drogą ekspresową, teraz szuka go policja

pod-prad

W sieci pojawiło się niedawno nagranie, na którym widać ciężarówkę poruszającą się z dużą prędkością pod prąd lewym pasem drogi ekspresowej S5. Teraz policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości kierowcy.

Do zdarzenia doszło w piątek 8 września w godzinach popołudniowych na obwodnicy Gniezna. Ciężarówka wjechała na odcinek obwodnicy w kierunku Bydgoszczy, ale zaczęła się poruszać na Poznań, pod prąd.

Ciężarówkę zarejestrowała kamera samochodowa pojazdu osobowego. Jak twierdzą świadkowie, kierowca jechał z niemałą prędkością, zmuszając inne auta do zmiany pasa i stwarzając śmiertelne zagrożenie na drodze.

Od razu powiadomiono policję. Funkcjonariuszom nie udało się jednak zatrzymać ciężarówki – prawdopodobnie zjechała z S5 przed granicą powiatu.
Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie prosi o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje o tym wydarzeniu. Można zgłaszać się do Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gnieźnie pod numerem telefonu: 61 426-02-60.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Podpis:

Aktualności

workhouse

Nowe modele DAF CF i XF z tytułem „Międzynarodowych pojazdów ciężarowych 2018 roku”

Nowe modele DAF CF i XF zostały ogłoszone „Międzynarodowymi pojazdami ciężarowymi 2018 roku” (International Truck of the Year 2018) przez niezależne jury, w skład którego wchodzili najlepsi dziennikarze zajmujący się transportem drogowym z 23 europejskich krajów. Najbardziej prestiżową nagrodę przyznawaną w branży pojazdów ciężarowych na terenie Europy otrzymał Prezes firmy DAF Trucks, Preston Feight, z rąk Gianenrico Griffiniego, przewodniczącego jury podczas wystawy Solutrans w Lyonie.

2017-11-23
0
stan-licznika

Za cofanie liczników nawet na 5 lat do więzienia. Spisywanie przebiegu podczas kontroli i obowiązek powiadamiania o wymianie licznika. Resort Sprawiedliwości szykuje zmiany w prawie

Przyczyną wielu śmiertelnych wypadków w Polsce jest tragiczny stan pojazdów. Kupujący często padają ofiarami oszustw. Ministerstwo Sprawiedliwości wypowiada więc wojnę oszustom „przekręcającym” liczniki w używanych autach – szykują się zmiany w prawie. Zarówno zlecający oszustwo, jak i np. mechanik, mogą trafić do więzienia na nawet 5 lat!

2017-11-23
0