Portal giełdy ładunków i transportu Cargo.PL

Jechał ciężarówką pod prąd drogą ekspresową, teraz szuka go policja

pod-prad

W sieci pojawiło się niedawno nagranie, na którym widać ciężarówkę poruszającą się z dużą prędkością pod prąd lewym pasem drogi ekspresowej S5. Teraz policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości kierowcy.

Do zdarzenia doszło w piątek 8 września w godzinach popołudniowych na obwodnicy Gniezna. Ciężarówka wjechała na odcinek obwodnicy w kierunku Bydgoszczy, ale zaczęła się poruszać na Poznań, pod prąd.

Ciężarówkę zarejestrowała kamera samochodowa pojazdu osobowego. Jak twierdzą świadkowie, kierowca jechał z niemałą prędkością, zmuszając inne auta do zmiany pasa i stwarzając śmiertelne zagrożenie na drodze.

Od razu powiadomiono policję. Funkcjonariuszom nie udało się jednak zatrzymać ciężarówki – prawdopodobnie zjechała z S5 przed granicą powiatu.
Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie prosi o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje o tym wydarzeniu. Można zgłaszać się do Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gnieźnie pod numerem telefonu: 61 426-02-60.

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy


Twój komentarz

Podpis:

Aktualności

przeladowane

Wielkopolscy inspektorzy eliminowali z ruchu (bardzo!) przeładowane pojazdy

Dwa wszczęte postępowania administracyjne wobec przewoźników w sprawie nałożenia kar za naruszenia, za które grozi kara pieniężna do 15 000 złotych oraz pięć wystawionych mandatów karnych kierowcom na łączną kwotę 2 350 zł – to efekt kontroli wagowej pojazdów, które przeprowadzili jednego dnia wielkopolscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego.

2017-09-24
0
slask_smieci-1

Śląscy inspektorzy ujawnili nielegalny przywóz odpadów komunalnych do Polski

Wszczęciem przez Inspekcję Transportu Drogowego postępowania administracyjnego wobec polskiego przewoźnika, zagrożonego karą pieniężną w wysokości 10 000 złotych oraz zawiadomieniem Policji, Prokuratury, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska i Głównego Inspektora Ochrony Środowiska zakończyła się kontrola zespołu pojazdów, którym wykonywano nielegalny transport odpadów komunalnych.

2017-09-23
0